Додано
29.02.24 01:08:40
Передплата "Без ілюзій" завершена. Анонс новинки.
Любі мої читачі! Передплата роману «Без ілюзій» завершена, і книга поступила у продаж. Дуже складно розставалась з героями. Той нестерпний владний власник Маркус і мила норовлива Вероніка - запали мені в душу. Мої герої, наче мої діти - складно їх відпустити у вільне плавання.
Новинка «Я з тобою домовився, просто ти це забула» буде незвичною: про почуття, про біль, про втрату на основі реальних подій.
Чи задавались ви коли-небудь питаннями: хто я, звідки та навіщо прийшов (прийшла) у цей світ, чому народилася саме в цій родині, чому проживаю таке буденне, нецікаве життя, чи можу я це змінити, а що попереду, а що таке смерть, чи це кінець, чи початок чогось іншого, чому від нас так багато приховується, хто це робить… Тоді ця історія конкретно для Вас.
Поки активно працюю над текстом, вибираю імена героям, готую обкладинку - беру двотижневу паузу. Як тільки все буде готове до публікації, і новинка з'явиться на сайті, анонсую це в блозі, й ви отримаєте повідомлення. Це вже точно буде весною, бо зима сьогодні закінчується. До скорої зустрічі! А поки дивимось відео до «Без ілюзій» та дочитуємо, хто ще не дочитав. Хочу почитати ваші відгуки.
ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО БУВ ЗІ МНОЮ! ВИ НАЙКРАЩІ – ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО ЦЕ!
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку.
Не через любов.
А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю?
Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок...
Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже емоційно написано. Переживала за Ніку, злилася на Маркуса. Але він виправився та виправдав мої сподівання. Стержневий мужик. З нетерпінням чекаю на новинку. Дякую!
Яніна Бех, Дякую! Мої герої тільки такі. Чоловіки завжди справжні з сильним чоловічим началом, навіть, якщо роблять помилки. Бо хто ж ідеальний? Дівчата - сама ніжність:)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати