№36 Муки творчості

Як ви справляєтеся з власною планкою? Просто, я зараз отримав, настільки велику кількість відгуків по другій частині, що передивляючись сирець тексту третьої частини циклу, просто хапаюся за голову)) Ні справді, мені зараз здається, що краще я просто не в змозі написати. І не зважаючи на шквал ідей, мені робота над третьою частиною нагадує просто якийсь "Сизифів труд". Тобто, трясця, невже зараз я не в змозі пераплюнути те, що було написано МНОЮ ж влітку?? Здається, це дуже висока планка. Я  чесно тішуся, що читачи настілки високо оцінили продовження, але зараз, прописуючи 5-тий розділ третьої книги, мене не полишає відчуття, що це і в половину не настільки якісно, як текст описаний мною у другій частині. Може хтось підкаже, як це правильно назвати??

 

Дякую, що слідкуєте, за оновленням Куреня Буревісників. Щира вам подяка, що лишаєте коментарі, щодо продовження історії. Наразі, опубліковано вже 20 розділів з запланованих 29-ти. І можу лише додати, те, що Грім підштовхне весь курс на вагоме порушення правил. І ще спитаю, чи цікаво вам чим завершаться стосунки Цекота і Аврори?

 

Досить на сьогодні) Всіх обійняв, підняв. На черзі публікація ілюстрацій Грома і Сойки) сподіваюся вам сподабаються сцени в метарельсі з першої частинки))

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Zhelizna
27.02.2024, 11:20:56

Вітаю). Я один раз так сильно почала заганятися зі своєю планкою, що довела себе до творчого вигорання. Мене нудило від самого процесу і знадобилося досить багато часу, щоб прийти в норму. Ми завжди критичні до себе. Краще дайте можливість оцінити читачам Вашу роботу. Зазвичай більшість наших "загонів" після цього пропадає і книга сприймається по-іншому.

А взагалі, я бажаю Вам багато-багато нахтнення. Не зупиняйтеся і пишуть, залиште сумніви позаду і тоді все буде чудово)

avatar
Ханна Трунова
27.02.2024, 00:08:31

Не знаю, як щодо частин циклу... Бо я пишу зараз тільки першу книгу з 2-х запланованих.. Так от у мене є постійне бажання, коли працюю над новим розділом, переплюнути себе ж. Написати краще, ніж було. Але цю думку треба терміново гнати! Вона лише гальмує творчість...

Показати 2 відповіді
Ханна Трунова
27.02.2024, 10:50:49

Ярко, Ах, як багато змінних...))) треба все врахувать)) та нехай стануть і порозмовляють)) якщо по ділу))

avatar
Ханна Трунова
27.02.2024, 00:08:58

Я впевнена: у вас усе вийде!

Ярко
27.02.2024, 10:43:42

Hanna Trunova, Хай вже визощить, бо я сі не годен)))

avatar
Василь Бундзяк
27.02.2024, 00:26:45

Чудово вас розумію. Пишучи наступний розділ мені дуже хочеться підняти градус вище, ніж було у попереднім і щоразу я ламаю голову над тим, як це зробити, аби не постраждав основний сюжет. А між тим у голові крутяться думки про майбутні книги запланованого циклу, а потім я обертаюсь назад і дивлюсь на те, як мало я зробив і сумніваюсь у тому, що у мене все вийде. Такі думки сильно гальмують і вибивають землю з під ніг.
Тому боріться з подібними думками і зосередьтесь на короткій перспективі) Натхнення Вам!)
(працюю й над новими ілюстраціями, за кілька днів чекайте повідомлення =_=)

Ярко
27.02.2024, 10:43:20

Василь Бундзяк, Дякую. Інколи це нестерпно, але зрештою, треба продовжувать. Дякую, ще раз за розуміння. Радий чути про ілюстраціі)) аж долоньки спітніли)

Інші блоги
Пастися В Раю
Ти мені показав де яблуня, а де змій, і пустив пастися — бездумно і мовчазно... "Не чиняй галасу, не псуй раю..." — сказав ти. А що таке той рай, я не знаю. У твоєму саду було яблуко і змій. Такий собі вибір,
Запах дому.
Сьогодні хотіла відпочити. Нічого не писати. Бо думок надто багато. Вчора перечитувала написане, робила собі нотатки: що скоротити, що розкрити більше. Деякі спогади знову довели до сліз. Тож вирішила перепочити. Випила
"Танго з мажором", "Дика фурія..." — оновлено!
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше