Один великий чи декілька маленьких?

Мені стало цікаво як вам комфортніше читати розділи. Коли розділ на 10000+ символів чи краще декілька розділів, але з меншою кількістю символів? 

Особисто мені просто не завжди зручно читати дууууже довгі розділи, оскільки буває таке, що я читаю у дорозі і доводиться зупинятися на половині розділу, а потім я втрачаю сенс прочитаного. Можливо так тільки в мене:) 

Але мені однаково цікаво почути вашу думку з цього приводу :) 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ханна Трунова
23.02.2024, 19:14:21

Ах, символів...))) Я за великі розділи. 7000 слів буде норм))) Хе-хе. Але це тільки я одна така, словесна наркоманка))

Показати 2 відповіді
Ханна Трунова
24.02.2024, 14:27:55

Кетрін Сі, Агась)) тоді думка не губиться))

avatar
Розалія Лоренс
23.02.2024, 19:10:00

Раніше теж задавалася таким питанням. Як читачу мені зручніше читати розділи +/- 5000 (в процесі). А коли книга завершена я її читаю коли в мене більше вільного часу тоді краще 10000+.

Кетрін Сі
24.02.2024, 14:23:37

Розалія Лоренс, Дякую за вашу відповідь :) ❤️

Інші блоги
✍️новий розділ✨
Доброго продуктивного раночку, колеги! Новий розділ від Єви вже на сайті, приємного прочитання) Буду вдячна за рекомендації моєї книги від когось з Вас❤️❤️❤️
Talis est Obsessio: дистанція скорочується✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
-25% Маленьке диво для боса✨ Знижка✨
Вітаю, любі читачі! Сьогодні діє приємна знижка на роман Маленьке диво для великого боса -25% 89грн >>> 67грн Книга вже завершена та чекає на вас повним текстом Я хотіла його забути і ніколи не зустрічатися. Викреслити
Дракон Нарака й тут постарався!
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Жах...
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше