Думки з приводу ШІ

Тема ШІ зараз активно обговорюється в суспільстві, та це дуже добре, бо живий діалог веде до продуктивних змін чинної, на жаль не дуже гарної ситуації. Особисто я бачу в ШІ наступні проблеми:

1. Проблеми з авторським правом. 

ШІ потрібна законодавча регуляція, бо станом на зараз навчання ШІ абсолютно неетичне та неприпустиме щодо творців контенту. Співпраця з його авторами принесла б набагато більше корисних плодів для розвитку технології, ніж відверта крадіжка та використання без попередньої згоди.

2. Майбутні соціально-політичні проблеми.

ШІ став дуже зручним інструментом не тільки маркетологів, але й тоталітарних режимів. Вже зараз ШІ використовують для пошуку та блокування неприйнятного з погляду цих режимів контенту. У майбутньому існує загроза, що писемна творчість буде заборонена з ідеологічних причин, бо письменники занадто непередбачувані, на відміну від машин, які повністю контрольовані, та не здатні надихати, як люди. Згадайте антиутопію "1984" Орвелла.

3. Неправдивість.

Навіть найкращий ШІ можна налаштувати так, що він буде викривлювати реальну ситуацію, чи робити помилки, що відкриває двері для пропаганди, дезінформації та маніпуляцій.

 

Які я бачу переваги в існуванні подібної технології?

1. Покращення роботи всіх наявних технологій.

Тут без коментарів.

2. Допомога в створенні контенту. 

Все, від редагування, до створення красивих візуальних зображень.

3. Допомога в навчанні та використання ШІ як коучей та психологів.

Я готувалась до іспитів за допомогою ШІ, це як вчитель, який не буде нервувати, коли ти ставиш йому дурні питання. Також, ШІ допомагає в генерації ідей, створенні індивідуальних графіків тренування, та йому можна довірити те, що ти не довіриш реальному психологу, хоча звісно у цьому криється проблема реальної оцінки.

4. Побудова ідеального суспільства.

ШІ може стати реальним регулятором багатьох спірних моментів, що вбереже людство та покращить його, хоча це залежить від режиму, який буде його використовувати, бо ШІ це лише інструмент.

 

 

 

Це поки що все, дякую що прийшли на мій TED-Talk, наші думки з приводу ШІ можуть не збігатись, але це абсолютно нормально! Побачимось в моїх творах.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Стружик Лев
22.02.2024, 13:09:20

Та ви, як мій блог переписали! Переглянете потім, якщо це вас цікавить. Дякую.

avatar
MargFed
22.02.2024, 12:52:03

Мені шкода творчих людей, бо із за ШІ їх праця буде знецінена.

Інші блоги
Граємо на Козу (початок о 00:00)
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Фінал...
Вітаю вас всіх, дорогі читачі) Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше