Кіберпанк: РІзник. Замовник і замовлення

Вітаю, шановні читачі.
У продовженні трилеру "Різник", Калеб Гейдж, найманець і спеціаліст з "делікатних лоручень", збирається зустрітися із потенційним замовником. Тим самим, чий голос так не сподобався Калебу від самого початку.

Що саме принесе ця зустріч найманцю? І про що піде розмова?
Про це Ви зможете дізнатись у наступних частинах, що з'являться незабаром. А поки, пропоную ознайомитися із черговими візуалізаціями, які, можливо, трохи натякнуть Вам на розвиток сюжету.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Соломон Кіт
22.02.2024, 22:26:45

Що ж, заміна відбулася. Хоча, зізнаюся відверто, для мене та рекомендація від адміністрації сайту видалася, дещо, дивною. Деякі обкладинки, та й візуалізації у блогах, які траплялися мені на цьому ж сайті, важко назвати пуританськими. Втім, то пусте. Сподіваюся, тепер дівчина виглядає прийнятно пристойно.

avatar
Соломон Кіт
22.02.2024, 21:34:45

Шановні читачі, отрмав повідомлення від адміністрації про неприйнятне зображення у цьому блозі. То ж, доведеться трохи відредагувати одну з візуалізацій. Сподіваюся встигну до того, як адміністрація видалить допис

avatar
Валера Дорович
22.02.2024, 12:51:29

Лихий початок історії. У дусі "Розрядженого повітря" або "Чорної людини" Річарда Моргана.

Соломон Кіт
22.02.2024, 21:33:06

Валера Дорович, Приємно зустріти поціновувача.
Дякую за відгук. Хоча, зізнаюся, у Моргана мені більше сподобалася серія "Відозмінений вуглець". "Чорну людину" - не дочитав)

avatar
Олеся Глазунова
22.02.2024, 06:56:51

Гарні візуалізації. Дякую

Соломон Кіт
22.02.2024, 07:52:13

Alesia, Прошу)

Інші блоги
Новинка та "Мелодія кохання"
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Новинка!
Вчора стартувала моя новинка, любовне фентезі “Спокуса для принцеси”. Принцеса Авітель повертається до палацу, але замість розкоші на неї чекає смертельна пастка. Щоб вибороти законний трон, вона мусить приборкати
show burn чи все на першому ж побаченні?
До якої касти ви відносите себе? В мене в останніх двох книгах якось перші сторінки чомусь віддані якомусь беззмістовному інтиму між головним і другорядним героями, який більше вказує на байдужість першого до глибоких
Візуалізація до розділу 14 «хроніки Апокаліпсису:
Та ще одна...
"Стороння особа" новий розділ
Книга Стороння особа напевно, дійшла до середини. Як вам здається. що там зараз відбувається--штиль, хвилювання чи шторм? Опишіть свої враження. Новий розділ читайте тут
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше