Додано
22.02.24 00:17:14
Кіберпанк: РІзник. Замовник і замовлення
Вітаю, шановні читачі.
У продовженні трилеру "Різник", Калеб Гейдж, найманець і спеціаліст з "делікатних лоручень", збирається зустрітися із потенційним замовником. Тим самим, чий голос так не сподобався Калебу від самого початку.
Що саме принесе ця зустріч найманцю? І про що піде розмова?
Про це Ви зможете дізнатись у наступних частинах, що з'являться незабаром. А поки, пропоную ознайомитися із черговими візуалізаціями, які, можливо, трохи натякнуть Вам на розвиток сюжету.



Соломон Кіт
15
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Вчора стартувала моя новинка, любовне фентезі “Спокуса для принцеси”. Принцеса Авітель повертається до палацу, але замість розкоші на неї чекає смертельна пастка. Щоб вибороти законний трон, вона мусить приборкати
До якої касти ви відносите себе?
В мене в останніх двох книгах якось перші сторінки чомусь віддані якомусь беззмістовному інтиму між головним і другорядним героями, який більше вказує на байдужість першого до глибоких
Книга Стороння особа напевно, дійшла до середини. Як вам здається. що там зараз відбувається--штиль, хвилювання чи шторм? Опишіть свої враження. Новий розділ читайте тут
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЩо ж, заміна відбулася. Хоча, зізнаюся відверто, для мене та рекомендація від адміністрації сайту видалася, дещо, дивною. Деякі обкладинки, та й візуалізації у блогах, які траплялися мені на цьому ж сайті, важко назвати пуританськими. Втім, то пусте. Сподіваюся, тепер дівчина виглядає прийнятно пристойно.
Шановні читачі, отрмав повідомлення від адміністрації про неприйнятне зображення у цьому блозі. То ж, доведеться трохи відредагувати одну з візуалізацій. Сподіваюся встигну до того, як адміністрація видалить допис
Лихий початок історії. У дусі "Розрядженого повітря" або "Чорної людини" Річарда Моргана.
Валера Дорович, Приємно зустріти поціновувача.
Дякую за відгук. Хоча, зізнаюся, у Моргана мені більше сподобалася серія "Відозмінений вуглець". "Чорну людину" - не дочитав)
Гарні візуалізації. Дякую
Alesia, Прошу)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати