Додано
21.02.24 23:40:19
10 Катавась з 10
Ура! Я навчилася додавати з телефону картинки! ❤️❤️❤️ Це прямо ціле мистецтво)) Дяка Василю Бундзяк за підказку..))
1. Хостинг картинок: https://postimages.org/ (вибрати пряме посилання)
2. Тут у блозі URL і Ок.
*стираю піт із чола*
Знайомтеся, на фото Катавасія)) Якщо ви десь почуєте від мене "10 Катавась з 10" — значить, я вельми вражена❤️❤️❤️ А ваш твір глибоко запав мені в душу))

Ханна Трунова
221
відслідковують
Інші блоги
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі.
Адам і Даміан.
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже миле фото;)
Hanna Trunova, І то правда)))))
Письменницькі будні, дуже круто,мимишно.
Міланте Готем, Агасікі...))) тепер я навчилася звичайні фотки загружать. Думаю, буде більше такого контенту, буденного...))))
Сподіваюся у вас не такий самий вираз обличчя, коли виставляєте оцінки в Катавасіях?! =D
Дмитро Євтушенко, Вони таки різні у вас..)))
До речі, вельми запрошую харизматичного чортяку до свого іншого блогу, про "Апельсинчика". Там ви можете за бажанням віднайти свою тезку..)))
Ой, дуже дякую за таку чудову й корисну інформацію, бо ілюстрації і я теж сильно обожнюю))) Спробую потім розібратися теж з усім, бо в основному частіше з телефону все роблю, адже так швидше і все під рукою! А котик, як завжди смішний))) Це така моральна підтримка при написанні великих глав;)
Максиміліан Степовий, Дя-дя))) Щоб я без Катавасенькі робила?.)) А ваші ілюстрації бачу в інсті. Вони шикарні ❤️❤️❤️
Красунька ! Вітаю Вас ))) . Такий смішнючий вираз обличчя) . Бажаю натхнення на книги !
Віка Лукашук, ❤️❤️❤️
Лапонька))
Валентина Бродська, Мррр❤️❤️❤️
Класнюча)
Eva Lukyanova, Агась❤️❤️❤️
Боже, яка гарнюня))
Василь Бундзяк, Дяя)))
ухти, мілота!)) а я все ще кидаю картинки через пінтерест... ну або через сайт з ШІ))
Amilazka, )))) Дякую))) я теж люблю пінтерест)) але з телефону, видно, неможливо з нього додавати))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати