Моя улюблена дилогія

Вітаю всіх!

Ніколи не думала, що мій Чорний діамант корони стане моєю найулюбленішою щ моїх книжок ще й запроситься на продовження. Ні, я всі свої книжки люблю, тому що в кожну вкладаю душу, але чомусь герої цієї запали в неї найбільше)) Ось так і з'явилась друга книга Обраниця Смерті.

Це цикл пригодницького фентезі з романтичною й детективною лініями, й з елементами темного фентезі. Пригод багато. Романтики теж вистачає. Нудьгувати на сторінках нема коли)) Але не завжди весело.

 

Приємного читання!

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія Міхаліна
21.02.2024, 13:14:48

Дилогія дуже захоплива!❤️

Лара Роса
21.02.2024, 13:49:50

Юлія Міхаліна, Дякую, Юль!))

Чудова книга! Ларо, в тебе все чудове! Із задоволенням читаю зараз "Стихійне лихо". Дякую.

Лара Роса
20.02.2024, 19:58:13

Лариса Бондарчук, Дякую, Ларисо! Твої слова гріють душу))

avatar
Інна Турянська
20.02.2024, 13:30:35

Чудесні книги, Ларочка))
Твої Рей та Ліари в моєму ❤

Показати 3 відповіді
Лара Роса
20.02.2024, 13:56:41

Інна Турянська, Побачимо))

avatar
Елена Д
20.02.2024, 13:52:12

❤️❤️❤️

Лара Роса
20.02.2024, 13:56:26

Елена Д, Дякую!))

Інші блоги
Хроніки Чорного Причастя . Інтрига.
Головний герой ступає на лезо бритви, розпочавши найнебезпечнішу партію у своєму житті. Він планує знищити Орден зсередини. Але чи не виявиться ціна цієї перемоги занадто високою?
Блеф, який став правдою
Вітаю вас, друзі! Сьогодні я роблю крок, який багатьох здивує, а когось, можливо, відштовхне. Я публікую нову книгу «Податок на надію». І це не просто художній текст. Літературне хуліганство, перформанс, виклик. Безжальний
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Герої вирушили в гості ;))))
Моїм героям вдома не сидиться... Тому сьогодні вони вирішили завітати в гості))) Заїхали до Ханни і Астраеля з книги "Другий шанс або Помста ангела"? Я би заїхала до Ґєшеата, але це ми опустимо))) Мабуть, трошки завадили
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше