Вибір обкладинки - 3

Доброго дня, дорогі друзі. Направду відчуваюся незручно. Ото вигадав забаву на старості літ. Більше в таку халепу не влізу.

Але розпочате мус довести до логічного завершення. Тож, пропоную вашій увазі третій пак обкладинок.

Дві з них (згідно вашого вибору) завтра зустрінуться у фіналі з кращими із двох попередніх наборів

 

25 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Serhii Havrylenko
21.02.2024, 23:58:51

6

avatar
Ян Бодарлан
21.02.2024, 00:15:02

Не похоже на костюмы которые защитят от всего в бою и разных климатных условий преград?

avatar
Тарас Стисло
20.02.2024, 23:46:06

2

Мені перша і друга партія більше подобаються.

avatar
Олеся Глазунова
20.02.2024, 22:07:05

Жодна не вразила.
Попередній блог з обкладинками набагато кращий.
А тут на обкладинках панночки, які точно шукають "папіків", босів,а не рятують світ)))

avatar
Артур Салтиков
20.02.2024, 21:51:09

Жодна не сподобалась.Якось костюм космодесантника по іншому виглядає.Це моя думка після прочитаної першої книги.

avatar
Михайло Ізотов
20.02.2024, 21:47:44

Жодна

avatar
Ярослав Новак
20.02.2024, 20:15:42

5

avatar
Міша Уманський
20.02.2024, 19:56:43

6

avatar
Арія Вест
20.02.2024, 19:32:07

Мені ці не подобаються взагалі

avatar
Ирина Романюк
20.02.2024, 19:25:24

6. Або жодна

avatar
Аня Осадчук
20.02.2024, 17:32:52

Підтримую, жодне фото не припало до душі. Всі занадто роздягнені для важкого маршруту.

avatar
Dmitriy Toponarov
20.02.2024, 14:11:39

Усі занадто мальовані. Попередні були більш реальними.

avatar
Alina Kruglecka
20.02.2024, 10:17:38

Щось не дуже. Сумніваюсь, що героїня практично в купальнику подорожуватиме по небезпечній території.

Показати 5 відповідей
Кулик Степан
20.02.2024, 12:42:30

Alina Kruglecka, Дякую. Думаю, в п'ятницю почну викладати. Приємного читання

avatar
Олександра
20.02.2024, 12:16:09

2

avatar
Aleksandra Dudek
20.02.2024, 12:03:22

Жодна

avatar
Василь Бундзяк
20.02.2024, 10:43:44

Остання доволі атмосферна.

avatar
Катя Купрейчук
20.02.2024, 10:40:27

Хм...2. І то...таке собі...Всі якісь занадто несправжні

avatar
Наталія Сенютич
20.02.2024, 10:40:19

Щось не зачепило.

avatar
Figol Bogdan
20.02.2024, 10:21:47

2

avatar
Алена Грибанова
20.02.2024, 10:11:59

6 з цих, але попередні кращі

avatar
Марина Сніжна
20.02.2024, 10:03:41

Жодна не подобається.

avatar
Юлій Череп
20.02.2024, 10:03:18

1 або 6

avatar
Єва Ромік
20.02.2024, 10:02:47

А ці мені не дуже, штучні якісь, несправжні. Попередні були кращі. Тут не вибираю жодної.

Інші блоги
Знижка 15% - "Відродження" і "Руда бестія"
Дорогі читачі! Сьогодні (27.06.2026) діє знижка 15% на дві мої книгу: "Відродження. Небезпечний вибір" Анотація: Я зробила непоправну помилку. Пішла наперекір родині в гонитві за справжнім коханням. Перекреслила
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше