Додано
20.02.24 09:56:13
Вибір обкладинки - 3
Доброго дня, дорогі друзі. Направду відчуваюся незручно. Ото вигадав забаву на старості літ. Більше в таку халепу не влізу.
Але розпочате мус довести до логічного завершення. Тож, пропоную вашій увазі третій пак обкладинок.
Дві з них (згідно вашого вибору) завтра зустрінуться у фіналі з кращими із двох попередніх наборів





Кулик Степан
769
відслідковують
Інші блоги
Дорогі читачі! Сьогодні (27.06.2026) діє знижка 15% на дві мої книгу: "Відродження. Небезпечний вибір" Анотація:
Я зробила непоправну помилку. Пішла наперекір родині в гонитві за справжнім коханням. Перекреслила
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
25 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти6
Не похоже на костюмы которые защитят от всего в бою и разных климатных условий преград?
2
Мені перша і друга партія більше подобаються.
Жодна не вразила.
Попередній блог з обкладинками набагато кращий.
А тут на обкладинках панночки, які точно шукають "папіків", босів,а не рятують світ)))
Жодна не сподобалась.Якось костюм космодесантника по іншому виглядає.Це моя думка після прочитаної першої книги.
Жодна
5
6
Мені ці не подобаються взагалі
6. Або жодна
Підтримую, жодне фото не припало до душі. Всі занадто роздягнені для важкого маршруту.
Усі занадто мальовані. Попередні були більш реальними.
Щось не дуже. Сумніваюсь, що героїня практично в купальнику подорожуватиме по небезпечній території.
Alina Kruglecka, Дякую. Думаю, в п'ятницю почну викладати. Приємного читання
2
2
Жодна
Остання доволі атмосферна.
Хм...2. І то...таке собі...Всі якісь занадто несправжні
Щось не зачепило.
2
6 з цих, але попередні кращі
Жодна не подобається.
1 або 6
А ці мені не дуже, штучні якісь, несправжні. Попередні були кращі. Тут не вибираю жодної.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати