Додано
18.02.24 09:29:36
Вибір обкладинки
Доброго дня дорогі друзі і шановні читачі. Небавом стартує друга частина циклу Реактивація. Одна проблема - не можу вибрати обкладинку. ШІ постарався і видав одразу кілька пристойних варіантів, а треба ж лише один. Не допоможете? Буду вдячний






Кулик Степан
769
відслідковують
Інші блоги
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
32 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПервая обложка понравилась мужской костюм! Женский какой то прогулочный?
Ян Бодарлан, Добавьте ещё костюм подходящий женщине более разного снаряжения военных действий, которые выручает в любой ситуации!
Згодна що на боксера схож тільки першій. Але подобаються 4 і 6
4, однозначно.
Остання класна, сексі)))
4 більше схожа
2 або 4
Якщо спиратися на першу книгу, то жодна :))
Олег Говда, Тоді який сенс в цьому опитуванні, якщо ніхто не знає текста, окрім автора?
Але, якщо вже приймати в цьому участь, то малюнок 3 більш підходить.
1, 4. дуже тішуся продовженню. Натхнення!
Остання дуже ефектна, але боюсь, що модератори можуть відмовити.
Добрий день ! 4 варіант на мою думку найліпше відображає героїв!
Полегшу вибір, коли підкажу, що частина з цих обкладинок не пройде модерацію, через забагато оголеного тіла?
Перша обкладинка стильна, вибирайте її. Будете мати час - заглянете й на мої блоги та книги. Сьогодні закінчив свою книгу з січня „У лісі“. Буду вдячний за вподобайку моєї та інших книг.
Перша бо гг якби боксер. Інші зовсім не виглядають боксерами.
Доброго дня! 2-га або 3-тя.
6
4
Остання,6.
6
4
Александр Гнедой, Так. ШІ не завжди пропорцій дотримується. А я не перероблю. Не вмію
6, це характерно для героїв
3 і 6
4
5
4
Подобаються дві останні.
Мені більше подобається останній варіант. На кількох палітурках малюнки надто дрібні та їх не буде видно у мініатюрній версії. Крайня палітурка дуже атмосферна та передає настрій твору.
Мені подобається 1, 6. Проте, якщо обирати, то краще 6. Надзвичайно атмосферна.
6
2
Остання просто супер
Ой, шоста. Остання)))
Подобається 2 і 4.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати