Відсутність критики: погано чи добре?

Вирішила розворушити таку цікаву тему, як критика від інших письменників та читачів.

Для мене наприклад важливо почути думку від моїх читачів, але ще жодного коментаря не отримала з цього приводу. Не виняток, що це пов'язано з тим, що я тільки почала публікувати книгу «МІЙ ЧОЛОВІК ЗА КОНТРАКТОМ » і все ще попереду. Проте, якщо ви читаєте її, то будь ласка, залиште відгук, це насправді важливо, адеж я маю розуміти, чи подобається вам атмосфера книги, чи можливо краще щось змінити. Звісно, що я не припиню писати книгу, якщо комусь вона не подобається цілком та повністю, адеж я пишу її так само для себе як і для інших :) 

А як ви відноситеся до критики? 

P.s. звісно мова йдеться про об'єктивну критику ""

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Ромік
13.02.2024, 00:10:04

Кожен, в першу чергу, сам для себе повинен бути критиком.
Для початку перечитайте вашу анотацію і дайте відповідь на питання, що наречений робив під вівтарем.

Додам, атмосфера книги не може всім подобатися, вона має в першу чергу подобатися Вам, пишіть так, як Ви бачите, як відчуваєте.

Я, думаю, що вас не критикують, тому що ви початківець. Звісно у вас є деякі проблеми в тексті, як змістові, так і граматичні. Я читала.
Але, всі ми пишемо, а потім переписуємо, через кілька днів перечитуємо і знову щось змінюємо. Це нормально. Головне, не забувати редагувати свої твори. Щодо сюжету, нічого нового, але це не означає, що не цікаво і нове не з'явиться. Три розділи не показник, тому пишіть, набирайтесь досвіду і бажаю Вам гарних ідей.
Під новою книгою нового автора особисто мені не хочеться писати якісь зауваження. Якби можна було в особисті, але тут немає такої опції.
Раз Ви звернулися з цим питанням в блозі, то така порада, сама користуюся. "Написали розділ, через пару днів перечитайте, потім через тиждень перечитайте і можливо ще через місяць. Подивіться на своє творіння свіжим поглядом і Ви самі знайдете всі помилки")))))

Кетрін Сі
12.02.2024, 21:19:04

Валентина Бродська, Дякую за вашу відповідь:) це дійсно корисна відповідь!!

Пані, я до вашої книги поки не дістався, але скажу свою думку про критику.
Критика це дуже хороша річ, вона дозволяє за допомогою інших виявити свої слабкі сторони і їх пропрацювати в правильному руслі, тому сприймайте критику з позитивом, так Ви станете тільки краще :)

Показати 2 відповіді

Кетрін Сі, Дякую за ваше розуміння :)

Інші блоги
✍️новий розділ✨
Доброго продуктивного раночку, колеги! Новий розділ від Єви вже на сайті, приємного прочитання) Буду вдячна за рекомендації моєї книги від когось з Вас❤️❤️❤️
Talis est Obsessio: дистанція скорочується✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
-25% Маленьке диво для боса✨ Знижка✨
Вітаю, любі читачі! Сьогодні діє приємна знижка на роман Маленьке диво для великого боса -25% 89грн >>> 67грн Книга вже завершена та чекає на вас повним текстом Я хотіла його забути і ніколи не зустрічатися. Викреслити
Дракон Нарака й тут постарався!
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Жах...
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше