Додано
12.02.24 12:11:00
Ілюстрації книги "Лисиця для герцога"
Добрий день!
Спочатку попередження: наступні декілька днів буду редагувати "Володарку останньої фортеці", виправлю помилки перед публікацією наступної частини, тому можуть вистрибувати оновлення в бібліотеці.
І щодо ілюстрацій. Залишити їх у книзі мені не дозволили (нюанси з використанням картинок згенерованих ШІ та авторським правом).
Але я хочу зберегти деякі з них в блозі.









Гарного вам дня!
Анна Ліє Кейн
3156
відслідковують
Інші блоги
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий:
Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет:
Ні. Новенький:
Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГарні ілюстрації ❤️
В мене тільки питання по герцогу: вбачається якась невідповідність щодо одягу і зовнішнього вигляду, бо сприймається цей світ ближчим до нашого середньовіччя, а герцог більш брутальним і переважно вдягненим, як військовий, саме середньовічний військовий, або ближчий до 17 століття. Тобто ані костюму-трійки, ані короткого волосся з подібною зачіскою я собі не уявляла. Але це суто моє сприйняття, звичайно ж
Анна Ліє Кейн, З цим абсолютно згодна)
Жаль, що тут не можна додавати фото, бо є рудоволоса модель, яка абсолютно асоціювалася у мене з Райлін, дуже тендітна, з неймовірними очима. Я коли читала, то яскраво уявляла її саме такою
Дякую за чарівні ілюстрації! Шкода, що не всі. Я з останніх кілька розділів не встигла побачити, що було( А от продовження "Володарки останньої фортеці" дуже чекаю. Я цю книгу майже проковтнула за кілька днів.
Анна Потій, Дякую!
Гарні ілюстрації! Як нам пощастило, що крім написання якісних книг, ви ще й опанували ШІ ❤️
Тіна Никитенко, Дякую! ❤️
Всі гарні, але поцілунок на фоні магічного лісу виглядає неймовірно казково))
Дана, Мені теж подобається. Дякую!)
Як гарно(。♡‿♡。)
Тетяна Маркова, Дякую! ;)
Прекрасні ілюстрації!
Христина Погранична, Дякую!
Дуже гарно!)))
Ді Мія, Дякую!)
Які ж вони гарні.Дякую.
Elena Gamal, Дякую!
У Володарки буде продовження? Це супер! Найулюбленіша ваша героїня. Добре, що ілюстрації не загубляться
Тетяна Бідна, Дякую! Так, буде продовження. Давно вже обіцяю. І от тільки зараз вже почну публікувати)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати