Додано
07.02.24 12:09:42
Уламок історії Ізаріди
Вітаю!
Сподіваюся, що ви у безпеці!
Попри обстріли я продовжую працювати над книгами, щоб допомагати вам поринути в інші світи та трохи відпочити від усього, що відбувається у реальності.
Сьогодні закінчилася невелика історія зі світу Ізаріди. І хоч вона видалася дещо сумна, але саме описані у ній події стануть каталізатором для ще однієї великої історії цього світу.
Тих, хто ще не прочитав, запрошую ознайомитися з "Легендою про південний вітер".

Гарного усім дня і бережіть себе! ❤️
Анна Ліє Кейн
3156
відслідковують
Інші блоги
Естетика третьої книги! Ось і назва: «Серце в полоні тліючого попелу» Накидайте свої реакції: чи чекаєте ви продовження історії Монтеллі?
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
«Поліція не допоможе. Поліція вже тут». Ласкаво прошу до нової історії «Крихітко, біжи». Тут монстри не чатують під ліжком і не виходять із темного лісу. Вони сидять поруч за одним столом. Усміхаються. Носять
Любі мої, привіт! Ну що, ви готові до порції чистого адреналіну та емоцій, які зашкалюють? Наші герої вирішили влаштувати нам справжню пожежу, і я просто не можу мовчати. Поки книга «Не твоя дитина. Повернення тирана» перебуває
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКоли чекати п'яту книгу?
Fam, Після закінчення історій, які пишуться зараз. Точно не можу сказати (
Історія насичена емоціями. Щиро співчувала Міарі коли спалили ліс щей вона побачила «послання». Сподобались висновки « щоб зробити з жінки відьму достатньо розбити їй серце» та «щоб стати прокляттям достатньо забрати надію на щастя».Дякую, прочитала на одному подиху. Творіть ще
Юля, Дякую за відгук! Мені дуже приємно, що Вам сподобалось!
Дякую! Тримаймося!
Дякую, і ви бережіть себе.
Дана, Дякую!
Скорейшего мира и безопасности Вам и всей Украине.
С уважением и благодарностью из Монтенегро.
Надежда Демидова, Дякую за підтримку!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати