Додано
03.02.24 10:14:55
Новинка! Мій заборонений рай. Разом назавжди!
Любі читачі, запрошую до продовження історії Северина та Емілії
МІЙ ЗАБОРОНЕНИЙ РАЙ. РАЗОМ НАЗАВЖДИ
Зараз між закоханими здавалося б глибока прірва…
Але, якщо почуття були справжніми, то хіба можливо їх так просто викинути з серця?
Запрошую!)
Також буду шалено вдячна за підтримку історії зірочками та коментарями. Не забувайте додавати книгу до бібліотеки, аби не пропускати оновлень, які до слова, намагатимусь викладати максимально часто))
Мирного та тихого сьогодні, мої любі!
З повагою, Аріана Мел
Аріана Мел
5029
відслідковують
Інші блоги
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни......
Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІсторія цікава і дуже хвилююча. Із задоволенням буду читати другу частину. Але Северин мене розчарував, бути таким легковірним....
Побачимо що далі!!!
Аріана Мел, Дякую за відповідь!?
Вітаю!)) Я в передчутті проблем для когось)))
Анні Ксандр, Щиро дякую!))
Певна річ, будуть обов'язково))
Історія неймовірна!!! Дякую дуже!!!!!!! Натхнення і мирного неба ❤️❤️❤️
Лариса, Безмежно вдячна за теплі слова! Мені дуже приємно!))
Вітаю з продовження,і з нетерпінням чекаю слідуючий розділ.Стільки відкритих питань залишила перша книга,а ще більше додав початок другої.
Чи плануєте написати серію книг про сестер?Цікаво було б дізнатися ,як у них склалися долі.
Невтомної Музи Вам та невичерпного натхнення!
Тетяна Маркова, Так, питань і справді накопичилося доволі) Потроху будемо все дізнаватись. І, звісно, хотілося б написати книгу про сестер. Ну, хоча би про одну. Але в будь-якому випадку, мені приємно дізнатись, що Вам цікаві долі цих сестричок.
Втім наразі побачу, як буде з наснагою. "Заборонений рай" і для мене виявився доволі емоційним))
Щиро дякую!))
Дуже хочеться другу частину дочитати до кінця
Tanya Diediurina, Щиро дякую! Щаслива, що історія так подобається!)
Дякую за продовження історії. Натхнення і легкого пера
Виктория Лозова, Безмежно вдячна за теплі слова!)
Дякую за продовження.
Любов Трохимчук, Щиро дякую!)
Бажаю вдалого старту.
Слідкуємо далі
Виктория Зёма, Безмежно вдячна!))
А то був кінець, я й не зрозуміла все емоції заполонили. Дякую
Виктория Зёма, Щиро дякую! Радію, що історія так захопила!))
З продовженням, люба!) ❤️☕
Віра Вікторівна, Безмежно вдячна за підтримку!))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати