Додано
25.01.24 23:03:40
Ваші улюблені герої моїх творів
Привіт, мої шановні читачі!
Сьогодні отримала рекомендацію від важливої для мене читачки писати блоги, то ж почнімо)
Декілька разів в моїх "Зведених назавжди" лунав коментар щодо схожості характерів Дана і Ділана. Як на мене, то подібним є схожі імена (збіг обставин) і обоє інтроверти. Решта - інше.
Ділан хоч і позитивний персонаж, та все ж егоїстичний, надто себе любить і усвідомлює свою привабливість , користуючись цим.
А яким його бачите Ви? Позитивний герой чи неоднозначний?
Ще дуже цікавить в принципі, які ваші улюблені герої моїх історій? Можна брати з різних книг, не обовʼязково парочку)
Мій топ - Тимур з "Пограємо" і Ольга зі "Стерво".
Дякую, що читаєте❤️
Інна Романова
2039
відслідковують
Інші блоги
Сьомий розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Мені потрібна людина (або кілька людей), яка готова стати першою жертвою... тобто першою, хто читатиме роман ще до його завершення. ? Зараз я активно працюю над «Моровицею» — новим романом про українську міфологію,
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМої улюблені герої - це Катя і Дан " моя кохана дівчинка", бунтарка Саша, Юля і Ігор " я тебе кохаю " Ольга, Роман і Максимко " стерво"
Мені подобається Ділан. Він таємничий, але цілеспрямований.
Трохи егоїстичних, згодна. Але чи погано це? Трохи як на мене можна
Інна Романова, Інно, все правду кажете!
Принців та принцес не існує!
Одна я - королева )))
Бажаю гарного настрою !
Ми завжди - БОГИНІ!!!
Дякую, Інно!!! ❤️
Мені тут не вистачило палітурок згаданих книг та посилань на них, щоб читачі могли легко перейти до читання.
Книга дійсно ЧУДОВІ!!! НЕ БАНАЛЬНІ! НЕ ШАБЛОННІ!
Задоволення від читання гарантовано!
Інна Романова, Впевнена,що у Вас все вийде!!!
Повірте, все вдасться !!!
Дякую, що так швидко відгукнулись ))) ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати