Чергове завершення і нові обрії

Любі читачі, я давно нічого не писала в блог. Все ще незвично мені його вести.
Але сьогодні в мене знову декілька новин!



І перша новина - завершення історії Райлін. Щиросердно дякую усім, хто разом зі мною і головною героїнею переживав усі події, описані в книзі. Ваша підтримка безцінна та завжди мені необхідна!
У книзі 100 розділів. І зараз це найбільша з моїх книг за обсягом.
Більшість розділів ілюстровані за допомогою ШІ (сподіваюся, що мені дозволять залишити ілюстрації після завершення книги).
Так захопилася, що навіть створила невеличке відео для книги. (обережно, спойлер!)
 



Друга новина: починаю публікувати свою першу книгу в стилі кіберпанк.
"Коли зникають тіні"

Кому цікавий цей жанр, ласкаво прошу до нової історії.
Одразу скажу, що для мене це буде не типова історія. Романтичної лінії в ній не буде, але буде усе притаманне кіберпанку - дивні персонажі, корпорації та високі технології, які нагадують магію.



А перед тими, хто чекає нових історій у більш звичному для мене жанрі, поки що вибачаюся. Робота над продовженням Володарки вже розпочата, але не починаю викладати, бо зараз не можу гарантувати більш-менш стабільний графік викладки розділів.

Буду вдячна за очікування!
Усім гарного вечора і мирного неба!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Потій
30.01.2024, 19:28:05

Я поки що дочитую Лисицю і от з сумом відмітила, що ілюстрацій більш немає( Можливо, варто їх десь в іншому місці розмістити? У соцмережах чи щось таке? Дуже вже вони гарні у вас. Не розумію, що не так з тими ілюстраціями, що їх треба прибирати. А до нової історії обов'язково зазирну. Мені подобається, як ви пишите. Я вже майже половину творів прочитала, тільки от до коментарів ніяк не дійду(

Показати 3 відповіді
Анна Ліє Кейн
30.01.2024, 21:42:53

Анна Потій, Зі стоками простіше там є ліцензія. А з ШІ треба окремо розбиратися. В кожного там своє. Але в усіх треба купувати платний тариф, щоб була можливість комерційного використання.
За обкладинку нічого не сказали, тому навіть не знаю.

avatar
Дана
22.01.2024, 21:11:53

Дякую, чудові новини) Чекала на завершення, тому скоро візьмуся за читання)) Натхнення вам, хоч кіберпанк то не мій жанр... хоча хто його знає, адже ще не так давно я навіть і фентезі не читала)) Чекаю на продовження володарки, нехай легко пишеться♡

Анна Ліє Кейн
23.01.2024, 11:02:11

Дана, Щиро дякую!

avatar
Alina Kruglecka
22.01.2024, 19:56:27

З задоволенням читаю "Лисицю для герцога". І новий твір в стилі кіберпанк обов'язково прочитаю - цікаво буде ознайомитися з новим напрямком у Вашій творчості. Бажаю успіху!

Анна Ліє Кейн
22.01.2024, 20:01:34

Alina Kruglecka, Дуже дякую за підтримку!

avatar
Olga Konoplina
22.01.2024, 18:51:53

Чудова історія про Райлін! З нетерпінням чекаю на нові історії, впевнена, вони також будуть чудові :-)

Анна Ліє Кейн
22.01.2024, 20:01:01

Olga Konoplina, Щиро дякую!

Інші блоги
Відповідь від Штучного Інтелекту
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..." І ось що він відповів: Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Єдина знижка в передплаті
Після знижки ціна на книгу зросте ​✅Чого очікувати від історії: ✔​Заборонене кохання, яке межує з божевіллям. ✔​Гострі емоції, від яких перехоплює подих. ✔​Вир пристрасті та спокуси, де кожен крок — це гра на
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше