Книга у форматі змін.

Що ж. Продовжимо створення книги в онлайн режимі. Якщо є бажання - приєднуйтесь.

 

- Я давно не приходив. Вибач.- брат поставив корзину з фруктами на тумбу. Не має значення - їх все одно забере санітарка. Або мед сестра. Я не їм уже... Довго. Ні, справа не в тому, що не можу. Я можу. Просто боюсь втратити контроль.

Брат присів на стільчик, попередньо поставивши його поруч з ліжком. 

- Лікарі кажуть, що ти чуєш, що тобі говорять...- звісно чую. Що за питання? Хоча чому я дивуюсь? Всі вони думають, що я нічого не можу.

- Тож я вирішив, що краще попередити тебе про зміни... Аби це не стало сюрпризом...- брат зітхнув.- Сподіваюсь ти мене й справді чуєш, і я не говорю сам із собою...- брат стиснув перенісся і спробував привести думки до ладу. Я спробував не втручатись у роботу його мозку, зосереджуючись на тому, аби нічого не робити.

- Словом, у нас скрутні часи. Ми знайшли программу, для таких проблем... Як наша.- який брат делікатний. Я його таким не пам'ятаю. Відколи це?- Там території менші, немає парку, і їдальня без ремонту. Ліжко ми купимо. Харчування... Тебе теж не цікавить. Словом... Держава дає субсидії для утримування хворих в тій лікарні. Тому. Тому ми прийняли рішення тебе перевезти туди.- ніби на одному диханні випалив брат.

Зробив паузу. Подумав.

- Але якщо тобі стане краще... Ми обов'язково щось придумаємо. А ліжко купимо у нову лікарню таке ж зручне, як це.- виправдовувався брат.

Повідомивши цю новину, сказати він нічого більше не зміг. Він по життю був завжди скупим на слова. З його боку це вже була цілісінька промова... Мабуть, і справді тренувався. Віддаю належне.

Тож скупо попрощавшись, брат пішов. 

Хех. Завтра переїзд. Буде дуже складно зберігати спокій і не робити нічого.

 

Варіанти наступних подій у новій лікарні:

1. Балакучий сусід.

2. Грубий персонал.

3. Дбайлива санітарка з синдромом "матері Терези"

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
14.01.2024, 23:13:15

Може балакучий сусід?

avatar
B der Line
14.01.2024, 21:49:59

ооооо, грубий персонал... Моя спорчена душа одразу ж вчепилася за найбільш драматичний варіант)))
Хоча і матінку терезу можна викрутити так, що потім просто габела настане всім без вийнятку персонажам.

Інші блоги
Рецензія на книгу Очі кольору неба
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Море, пристрасть... і Едік
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Між розкішшю та попелом минулого.
У новому розділі «Тіні великих помилок» Каліда ступає на територію, де пам’ять стає небезпечнішою за ворожу сталь. Це не просто підземна фортеця. Це гробниця амбіцій, де кожен коридор зберігає відлуння великих
Знижка на "В полоні блискавки"
Сьогодні діє знижка на "В полоні блискавки" ------------------------------------------------------------------ МОРВЕЙН Стукіт в двері. Я не поспішаю відповідати, насолоджуюсь моментом. Бо це єдині двері, в які мій брат стукає і смиренно
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше