Додано
13.01.24 17:45:58
Завершення роману
Усім привіт! Сьогодні завершився роман "Згадаємо про нас".
Хочу подякувати всім, хто так тепло зустрів цю історію та підтримував на шляху її створення!
Я полюбила цих героїв, ще коли вперше побачила фотографію, яка зараз на обкладинці, тому навіть трошки шкода, що книга вийшла невеликою. Та поки це всі мої можливості.
Сподіваюся, Томас та Мелісса й у вашому серденьку знайшли місцинку))

(так ШІ бачить наших героїв)
Окрема подяка Іринці Кузьменко! Вона намагалася надихнути на письмо, роблячі чудові картинки в ШІ спеціально для мене. Дякую, Ірусь, за підтримку!
Запрошую, книга тут https://booknet.ua/book/zgadamo-pro-nas-b420265
Дякую за увагу! Лю. Ваша я.
Дар'я Новицька
912
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома

8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую Вам за таку повчальну історію кохання.
Дуже гарні картинки)) і книга вийшла чудесна ❤
Інна Турянська, Дякую, Інночко!
Дякую!) ❤️ Дякую Вам обом!) І за гарну історію і за чудову обкладинку!)
Віра Вікторівна, А я знала, що обов'язково про них напишу ❤️
В зображенні від ШІ щось є, але обкладинка підходить на всі сто відсотків до Мел, Тома і їхньої історії)) Дякую за чудову книгу, натхнення вам для створення нових сюжетів♡
Дана, Так, цілком згодна)) краще за них не показати героїв)) Дякую за побажання!
Щиро вітаю ♥️ Ти Молодчинка! Пишаюся тобою!) Подальшого натхнення!)
Ірина Кузьменко, Дякую за твою підтримку ❤️
Гарна картинка))) Навіть ШІ відчув атмосферу))) Вітаю!))
Анні Ксандр, Щиро дякую, Анні))
Дякую. ,❤️❤️❤️
Виктория Зёма, І я вам щиро дякую!))
Дякую за чудову історію!!! ❤❤❤ Гарні обкладинки!!! )))
Олена Гушпит, Щиро дякую ще раз)) Обкладинка - то моя любов з першого погляду чоловіка на ній)))
А картинка нижче - це подяка Іринці, яка постаралася для мене))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати