Додано
12.01.24 11:22:05
Обійми мене
Всім привіт. Ну що ,після, ну дуже довгої перерви, починаю публікувати свою другу книгу. Сьогодні перед публікацією я зрозуміла, що в мене є купа гарних але так і не дописаніх історій. Сподіваюсь, що зможу повноціно закінчити хоча б одну. А зараз повністю зосереджусь на новій історії про кохання "Обійми мене"
Влада Ді
19
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою
Анастасія Чепіжко, Дякую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати