Додано
31.12.23 11:58:25
Це був складний рік, але..
Друзі, сьогодні останній день року. Зазвичай якісь підсумки підбивають, щось планують. Дивлюся просто зараз на карту тривог і не планую майже нічого. Буде як вирішить Бог...
Це був складний рік, але... Ми дізналися, на що здатні самі та оточуючі, що можемо пережити і в чому сила, а в чому слабкість. Кого справді любимо, і хто справді друг...
Писали і читали книги. Коментували, записували, спілкувалися... Нехай вже наступного року буде мир у кожній родині... Бережіь себе. З новим роком!
Ангеліна Кріхелі
720
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую. З прийдешніми❤️❤️❤️
Виктория Зёма, Дякую!
І вас з прийдешнім святом! Рік був дуже складний. Це дійсно так. За вікном тільки-но лунали вибухи. Який може бути святковий настрій? Залишається сподіватися на те, що наступний рік принесе нам, нарешті, мир.
Ангеліна Кріхелі, дякую) Ви теж!
Дай Боже, нам миру, спокою, добра та ПЕРЕМОГИ ♥️
(Ivanka), Дякую!
Дякую! Скорішого миру, сил та натхнення! ❤️
Сафо Мелі, Навзаєм...
Дякую! З Новим роком!
Dana N, Дякую!
Ангеліно, бережіть себе. Бажаю миру! Злагоди і добра! З Новим роком!)
Олеся Мрійниця, Дякую! Намагатимуся...
Прийміть новорічні вітання! Божої опіки і МИРУ!
Ксенія Демиденко, Дякую!
Щиро дякую навзаєм вітаю, все, що було зле , лихе й недобре - залишайте за порогом, а все чисте, світле, й миле заберуть усе в дорогу !
Оля Пасічник, Ваші слова та Богу у вуха...
Дякую! Бажаю в новому році довгоочікуваного миру всім нам!
Тетяна Олiйник, Дякую
Щасливого Нового року! ПЕРЕМОГИ І УСПІХІВ!
Єва Ромік, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати