Важливо)

Любі мої, як думаєте, коли викладати новинку? Завжди я запитувала у своєму телеграмі чи інстаграмі, а цього разу вирішили в блозі. Обмірковую над тим, щоб викласти роман до Нового року, або після. І все ж таки схиляюся, що після. А ви що скажете? 


Знаєте, я так подивилася, що активність на моїй сторінці зменшилася колосально після того як я опублікувала детектив. Гарно прописаний твір, а вам я бачу не цікавий. Так чекали...
Могли б хоч і написати. Ех) 
Коли опублікую новий роман, то буду дивитися за вашою активністю. Там прочитання, коментарі, зірочки, якщо буде не достатньо, то можливо я припиню писати. Візьму перерву, або ж і взагалі. 
Я розумію, що можливо недостатньо в мене хороші твори, і з кимось порівнювати не варто. Просто образливо, коли вкладаєш час, труд, а цінують від сили декілька людей. Тому я в попередніх блогах писала, щоб ви хоч трішки мені відгукнулися, адже для мене важлива віддача. Якщо її нема, тоді я не знаю як можна творити. 
Я знаю, що я не дуже активна, хоч стараюся. Повірте дуже стараюся, але не завжди щось виходить. 


Знаєте, я скажу вам щось тільки не смійтеся вголос. Лиш не давно помітила, що всі попередні блоги в мене без фотографій та смайликів. На жаль, усе як я гарно оформляла, то ви цього не бачили, тільки суцільний текст. Проте, стараюся вже більше використовувати ілюстрацій, щоб було цікавіше читати блоги.❤
Отже, попрошу від вас не багато, просто я повинна знати, що вам подобається, ваші враження, емоції і мені б хотілося хоч трішки з вами спілкуватися. Для мене, як автора це справді важливо. Я розумію Вас, зрозумійте й Ви мене.

Дякую усім хто був завжди не байдужим та писав коментарі, читав відразу випущені глави, ставив зірочки, відстежує автора. Такі люди одразу показували, що їм не байдужі мої старання.

І не подумайте, я ніяким чином не кажу, що в мене погані читачі. У мене найкраща аудиторія та читачі. Якщо Вам сподобалася моя творчість, тоді я безмежно рада і вдячна, що приділяли увагу моїм творам. Просто прошу від вас трішки більше активу й все, а у свою чергу - побачити й від мене. 
Люблю та обіймаю Вас, мої любі читачі.❤❤❤

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше