Додано
29.12.23 02:08:52
Ернест Гемінґвей
Нещодавно дізналася, що Ернест Гемінґвей бився з людьми, які критикували його книги... Що ж, я полюбила його ще більше. Я і раніше на практиці інколи використовувала його принцип "пиши пʼяним — редагуй тверезим", але зараз зрозуміла, що нас обʼєднує також нездорове ставлення до критики. Звісно, я стараюся дослухатися до конструктивної критики, але це ніби мені говорять, що моя дитини (книга/вірш/малюнок) недолуга, крива і маленько дибільна (вжито тільки для вказання на рівень інтелекту, не має цілі нікого образити).
А Ви як реагуєте на критику?
Марфа Романова
105
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКритика - це складний комплекс побажань і застережень. Він апріорі суб‘єктивний. Тому, я наприклад не ділю на конструктивну чи не конструктивну, а радше потребую її як погляд ззовні. Тому, що як автор знаю глибше і більше, але через це не завжди бачу суто текст таким, яким його читатиме людина без мого авторського знання чи бачення.
Тож першочергово, критика — це коментар та моє ставлення до нього.
Мене влаштовує конструктивна критика, оскільки вона допомагає розвиватися. На НЕ конструктивну якось начхати.)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати