Ернест Гемінґвей

Нещодавно дізналася, що Ернест Гемінґвей бився з людьми, які критикували його книги... Що ж, я полюбила його ще більше. Я і раніше на практиці інколи використовувала його принцип "пиши пʼяним — редагуй тверезим", але зараз зрозуміла, що нас обʼєднує також нездорове ставлення до критики. Звісно, я стараюся дослухатися до конструктивної критики, але це ніби мені говорять, що моя дитини (книга/вірш/малюнок) недолуга, крива і маленько дибільна (вжито тільки для вказання на рівень інтелекту, не має цілі нікого образити). 
А Ви як реагуєте на критику?

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ярко
29.12.2023, 10:40:29

Критика - це складний комплекс побажань і застережень. Він апріорі суб‘єктивний. Тому, я наприклад не ділю на конструктивну чи не конструктивну, а радше потребую її як погляд ззовні. Тому, що як автор знаю глибше і більше, але через це не завжди бачу суто текст таким, яким його читатиме людина без мого авторського знання чи бачення.
Тож першочергово, критика — це коментар та моє ставлення до нього.

avatar
Капці Гоголя
29.12.2023, 02:31:39


Мене влаштовує конструктивна критика, оскільки вона допомагає розвиватися. На НЕ конструктивну якось начхати.)

Інші блоги
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Коли маски починають плавитися: Глава 2
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше