Редбери Джонс на Букнет!

Доброго часу доби!!

Ну що ж, вкотре буду намагатися прийти і до цього сайту!

Писав, та пишу на кацапській, але зараз намагаюся перекладати свої твори! 

Немного о себе из... "О себе" хах)))

Блогер, критик, трішечки письменник! Люблю писати про щось цікаве і пізнавальне та отримувати фідбек, щоб потішити свій егоцентризм!!!

 

Блогер!!!

 

Пишу різного роду статті, зі своєю думкою, різними нотатками. Питання можуть порушуватися різні, і часто ви самі можете їх ставити!

- Написано близько тисячі блогів, частина з яких статті, різні заходи, просто розмови на душевні теми.

 

Три роки тому став займатися рецензуванням творів!!!

 

- За спиною маю 60 написаних рецензій у фірмовому стилі. (скажете мало, а я скажу, що всі ці рецензії були за оплату)

Безкоштовних поки що немає, може колись буде.

- Понад 200 розборів оповідань та інших творів середньої форми. 

Розкидані вони всюди, але на сайті є збірка з частиною з них.

- Був членом журі різних літературних конкурсів, де оцінював невеликі оповідання. 

З цього приводу маю мало написаних нарисів чи думок, але оцінювати твори - теж підвищує скіл!

- У бібліотеці маю 200 прочитаних книжок, але це без урахування прослуханих і не доданих до цієї самої бібліотеки! 

Доводити комусь щось не збираюся, тому просто варто повірити на слово)

Можна сказати я експерт-критик сучасної творчості!!!

Можу зробити для Вас рецензію, у фірмовому стилі! Є різні способи і форми, тож ви зможете знайти прийнятну для Вас! З питань рецензій звертайтеся у приват на сайті!


Письменник!!!

 

Перейшов на рейки оповідань, бо вважаю, що глибина розкриває

Але так само маю написані великі романи!

- Король я чи хто? - (Попаданці) цикл із двох томів, планується ще один (у роботі)

- Кат смерті - (ЛітРпг) великий цикл, поки що написана одна книжка (у роботі)

- Азелокс - (Попаданці) не дописаний (можливо в роботі!)

- Понад двадцять оповідань, різного об'єму і жанру, частина з яких написана у співавторстві. 

Тримаю шлях від графоманства до письменництва!!!!

Сподіваюся, сьогоднішній день принесе вам лише радість і хороші емоції!!!

буду потрохи переносити й сюди свої роботи,( включно зі статтями, блогами, рецензіями) намагаючись перекладати їх  на українську!

Сподіваюсь цей день принесе вам лише радість та гарні емоції

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше