Додано
18.12.23 21:35:45
Завершення, оновлення та святковий настрій
Вітаю, шановні читачі!
Завершилася історія Олівії та Інгемара!
Це історія кохання через світи, самопожертву, дружбу і магію. Сподіваюся, у наш складний час я зможу вас трохи розважити!
Я дуже хотіла її завершити до кінця року. Тому, хто чекав фіналу, скоріше вирушайте читати "Крок за горизонт"!
З наступного тижня книга стане платною!

Сьогодні я займалася плануванням подарунків до Нового Року, тому продовження "Лисиця для герцога" сьогодні не було, але я компенсую! Історія виходить чималенька. Завтра викладу продовження. Спробую зробити його великим і цікавим!

А хто ще не прочитав моє оповідання "Кава з передбаченням", яке написане для конкурсу, то хутчіш читайте та заряджайтеся святковим настроєм!

Анна Ліє Кейн
3156
відслідковують
Інші блоги
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПобігла дочитувати «Крок...» а от «Кава з передбаченням» сподобалась ;) дякую Вам, натхнення та успіхів
Юля, Щиро дякую! Приємного читання :)
Яка цікава ілюстрація до Кроку за горизонт!!!
Елена, Дякую!
Дякую Вам велике за всі Ваші роботи, залюбки прочитала всі. Всі твори дуже-дуже цікаві, неможливо відірватися. Натхнення Вам, щоб Ваша муза Вас ніколи не залишала.
Олеся Александрова, Щиросердно дякую за підтримку!
Дякую! Читала «каву», то це чи не в перше мене так здивувало та захопило оповідання. Бо короткі конкурсні твори я не люблю. Вони якісь не гармонійні, виглядають ніби там вкрали текст ))) не розкриваються герої, характер і причини їх вчинків. А тут якось все логічно і цікаво, з інтригою ))
Тіна Никитенко, Я раніше не писала короткі оповідання, для мене це в новинку) Дякую за відгук!
Вітаю із завершення книги! саме чекала,щоб прочитати книгу всю одразу) Мене надзвичайно захоплюють ваші історії, дуже дякую!
Анна Шпилевая, Щиро дякую! Приємного читання!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати