Трішки думок

Останнім часом відчуваю себе невдахою у всьому, чого торкаюся. Це не спроба тиснути на жалість чи щось подібне, ні. Скільки б часу я не витрачала на книги чи арти, вони ніколи не користувалися і не користуються популярністю і я розумію чому - завжди є кращі. Та попри це я і далі буду писати книги, малювати арти допоки у мене є ще хоч одна людина, якій подобається моя творчість. 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анні Ксандр
13.12.2023, 11:17:40

Вітаю. Знаєте, завжди та хтось буде кращим, головне не забувати, що ви можете бути не гіршими... Все відносно і на все свій час, варто лише не зупинятись і не опускати рук.

Показати 2 відповіді
Анні Ксандр
16.12.2023, 14:17:30

Марфа Романова, Не зовсім зрозуміла до чого 40-річний чоловік у пісочниці з олівцем у носі, але я мала на увазі, щоб не применшувати свою значимість на фоні інших.

avatar
Anastasiia Nipsing
16.12.2023, 14:04:32

Навряд. Я колись теж так думала. Чому мене не бачать? Чому? Я погано пишу? Але є ті хто пише гірше. Я читала подібні "романи", "детективи", "фентезі", які наче під кайфом писали ті, хто навіть як про письменників себе не заявляють. А переглядів та лайків в них більше в тисячі разів. Тоді чому їх дивляться і читають, а мене ні? Але потім зрозуміла, що причина не в мені, а в тому куди я пишу і хто саме мене читає. У будь якої книги є своя публіка, як і у товару. Ви ж не будете чекати, що спідниці почнуть скуповувати чоловіки, яким за 40 десь в брутальному містечку? Просто ваша, саме Ваша публіка вас ще не знайшла. Наступного разу, коли почнете сумніватися в собі чи в своїй роботах, згадайте, що Д. Роулінг, та її першому Гаррі Поттеру відмовили 12 видавництв! 12!!!! Ви тільки подумайте як взагалі комусь міг не сподобатися Гаррі Поттер та філософський камень? Коли я вдумалася в це, то зрозуміла, що ані автор, ані його роботи ніколи не винні в недостатку фанатів чи навіть просто читачів. Тільки обставини, час, місце. Мождливо Ваш час ще не прийшов, можливо ваша публіка. Це має вас зігріти. Сподіваюсь. Успіхів!

avatar
Олеся Мрійниця
13.12.2023, 17:27:06

Привіт. Завжди буде хтось кращий)Принаймі так вам буде здаватись. Я би сказала, немає кращих або гірших, є місце індивідуальності) Можливо вас мало ще хто знає. Отримуйте задоволення від того, що робите і все у вас буде добре) Можливо почитайте авторів, які вам писали нижче і знайдете для себе щось таке, чому можна навчитись. Успіху!

Показати 3 відповіді
Марфа Романова
16.12.2023, 12:21:00

Олеся Мрійниця, Я теж родом з Кіровоградської області, тому помічаю як про неї забувають увесь час, ніби її не існує)

avatar
Аміла Даймон
16.12.2023, 00:25:15

Цікава насправді тема і цікаво сформовано речення «завжди є кращі». Насправді я з цим не згодна. Ніколи немає кращих. Бо всі ми особливі, як сніжинки. І кожен з нас йде своїм шляхом. Єдина краща, аніж ви людина, яка може бути у вашому житті - це ви самі. Знаю каламбур. Але я дотримуюсь саме такої позиції і хочу вас підтримати ❤️ Не звертайте уваги на інших. Краще подумайте про себе і свої робити: знайдіть найкращу з існуючих і намагайтесь так би мовити побити свій рекорд. Це найкращій спосіб самовдосконалення. А якщо дивитись на інших постійно - можна дійти лише до комплексів і низької самооцінки. Бережіть себе❤️ І пам‘ятайте - у вашому житті ви найкраща!)

Показати 2 відповіді
Аміла Даймон
16.12.2023, 09:30:11

Марфа Романова, ❤️

avatar
Капці Гоголя
15.12.2023, 23:45:39

В мене те саме, але я просто роблю те, що мені подобається.

Марфа Романова
16.12.2023, 08:46:29

Капці Гоголя, …бо якщо не робити навіть це, то відчуття власної нікчемності стає ще більшим?

Інколи на пошук своїх читачів потрібен час. Тому не варто засмучуватися завчасно.
Працюйте, створюйте і досягнете успіху)))

Доброго дня. Шлях пошуку свого читача інколи буває складним та тернистим, знаю з власного досвіду. Напевно, найважливіше, що особисто Вам те що ви робите по справжньому в кайф. Неодмінно продовжуйте, бо наполегливість завжди отримує свою винагороду!

Інші блоги
Таємний кросовер... Або як поєднати непоєднуване⭐
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Дякую за рекомендацію❤️
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше