Морський бій очима автора і ШІ

В цьому питанні у нас нейромережею виникло повне співпадіння уявлень. 

     

     

Ядра "Мінерви" досягли мети - вітрило на "Борисфені" палає. Але це не заважає піратам палити у відповідь. На щастя, в корвет не влучило жодного снаряду, всі плюхнулися у воду, не долетівши кількох саженів, лише тих, хто був на палубі, окотило градом бризок.

Позицію для пострілу "Мінерва" втратила. Корсиканці вражаюче швидко справляються з вітрилами. Зараз втеча – їх єдиний шанс на порятунок. У Мармуровому морі у піратів набагато більше можливостей уникнути переслідування: там берегова лінія настільки порізана скелями, що сховати між ними корабель не складе жодних труднощів. "Мінерва" розвертається і знову намагається взяти "Борисфен" під приціл. Це не легко. Босфор – не просто протока. Це великий порт. Майже всі якірні стоянки вздовж берегів зайняті. Для руху вільна лише центральна частина протоки. Але її досягти непросто. "Борисфену" доводиться лавірувати між судами і для того, щоб уникнути зіткнення, і щоб сховатися від обстрілу.

З початком бою порт ожив. Всі намагаються притиснутись до берега. У бій ніхто не втручається. Сторонньому спостерігачеві незрозуміло, чому два російські кораблі зчепилися між собою.

Корсиканці виявляють дедалі більше нахабства. Маневр перед самим носом у якоїсь шхуни, що затрималася на стоянці, дозволяє "Борисфену" уникнути чергового влучання. Маліков злий. Йому шкода, що залп пропав впусту. Снаряди Мінерви обрушилися на ні в чому не винний торговий корабель. Шхуна палає наче величезна свічка, освітлюючи весь порт. Вона постраждала даремно, та хай нарікає сама на себе!

Знову маневр та знову залп, але й тепер не надто вдалий, бо пірат встиг вистрілити першим. Ніс Мінерви зачепило, через що вона втратила кілька дорогоцінних хвилин у переслідувані. "Борисфен" негайно використав здобуту перевагу. Він дедалі ближче до виходу з порту. Але і Маліков злиться дедалі дужче. Він  дійсно готовий рознести бриг у тріски, аби лише не впустити.

 

Повне описання бою читайте у романі ШОВКОВИЙ ШЛЯХ “БОРИСФЕНА” і не забудьте поставити лайк і підписатися на автора.

ЧИТАТИ ТУТ

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

А в якій програмі писали, якщо не секрет? Я пам'ятаю цю сцену, вона мене вразила.

Показати 7 відповідей
Єва Ромік
23.02.2024, 05:21:12

Валентина Бродська, Українську він розуміє, але поняття має англійські. На запит "молода людина" видає лише хлопчиків. Прибрали слово "молода" і вийшло те, що треба.

Обожнюю вітрильники і картини на морську тематику)))

Єва Ромік
23.02.2024, 00:26:41

Валентина Бродська, Я теж ❤

avatar
Валера Дорович
22.02.2024, 22:18:14

В уривку каша з дієслів у теперішньому та минулому.

Єва Ромік
22.02.2024, 22:54:33

Валера Дорович, Дякую, що так уважно читаєте. Для початківця читати інших авторів дуже корисно.
Подібний прийом використовується коли сцена подається одночасно і від автора і через сприйняття героїв. Таким чином підсилюється емоційна складова моменту.

avatar
Олеся Мрійниця
09.12.2023, 12:27:55

Як у галереї) Враження, що ШІ знайшов своє покликання і подався у мариністи) Дивовижно, як він вас слухається)) Гарно

Показати 9 відповідей
Єва Ромік
09.12.2023, 14:47:40

Олеся Мрійниця, ❤❤❤

avatar
Інна Турянська
09.12.2023, 14:18:38

Ой, дуже гарно, наче з якогоїсь історичної книги витягнуто)

Єва Ромік
09.12.2023, 14:44:37

Інна Турянська, Дуже сподіваюсь, що текст дійсно з історичної :))) А от де ШІ брав вихідні данні для ілюстрацій, можу лише припустити - схоже, що у відомих мариністів.

avatar
Софія Вітерець
09.12.2023, 12:45:11

Красиво)))

Показати 2 відповіді
Софія Вітерець
09.12.2023, 13:10:47

Єва Ромік, Ну він лише вчиться) Цікаво які картинки будуть десь за рік)))

Інші блоги
"Волошковий букет". Рецензія
Твір Ларії Ковальської «Волошковий букет» https://booknet.ua/book/voloshkovii-buket-b439853 — миле оповідання–спогад про перше кохання і перші розчарування. І хоча волошки на підвіконні кожного ранку в нас час — це щось казкове,
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше