Додано
04.12.23 21:15:25
Чи завжди винні двоє?
Усім привіт!
Герой мого нового роману вважає, що винні обидвоє в стосунках. Ось, що він каже дружині під час сварки: "Не перекладай відповідальність на мене, Меліссо! У стосунках завжди винні двоє, а за твоєю логікою винний тільки я".
Постійне невдоволення, мовчання, ігнорування необхідності спокійно все обговорити - призводять до сварок у подружжі. Але у випадку з Меліссою, вона звинувачує лише чоловіка у всьому.
Хіба вона має рацію? Чи слова її чоловіка Томаса цілком справедливі? Як вважаєте ви?
А, щоб дізнатися, хто винний в романі "Згадаємо про нас" - зазирніть до свіженького оновлення (тисни назву або переходь за посиланням https://booknet.ua/book/zgadamo-pro-nas-b420265)

Усім вдячна за підтримку!
Дякую за увагу! Лю. Ваша я.
Дар'я Новицька
912
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОх, думала писати щось чи не писати, бо не завжди вдається підібрати влучні слова))) проте все ж пишу.....
Шлюб - це праця двох половинок) хтось працює менше....хтось більше, але все таки участь приймають двоє, тому і відповідальність на двох.
Якщо брати історію Мел і Томаса, то я наразі на стороні Томаса, АЛЕ.....повторююсь, АЛЕ можливо в минулому сталося щось таке що Мел стала так себе поводити, не змогла впоратися з емоціями, а Томас не допоміг чи.....проігнорував і тепер відчуває провину( *це як один з варіантів. Просто зараз з його сторони відчувається більша віддача для збереження стосунків, в той час коли у Меліси лише одні претензії....
Можливо я напишу дурню, але навіть якщо Меліса розлюбила Томаса, то в цьому може бути і його левова частка....
❤️❤️❤️
Дар, ❤️⭐❄️
Вважаю,що винні обоє! І це не теорія,а перевірено на власному досвіді!!! )))
Дар, Згодна з вами на всі 100%!!! )))
"Чи завжди винні двоє?"
Одразу згадався анекдот: "Винні завжди двоє - він та його мама)))"
Дар, Навзаєм) Мені також подобаються такі бесіди)))
А щодо шлюбу, ви маєте рацію, це складна робота, щоб його зберегти. Головне, щоб було що рятувати, і це дійсно було потрібно.
Мені Томаса шкода) Тому очевидно, хто винен))
Дар, Кращий захист то напад...
В даному випадку, я аж ніяк не на стороні Мел!!! Томас намагається знайти якийсь вихід... компроміс! Доречі, не кожен чоловік так відреагує на її ''психи''! Тут, я повністю на стороні Томаса! Дякую ❤️✨❄️
Дар, ❤️✨❄️
Томас має рацію! Я на його боці!)
Анна Багирова, Ти правильно написала у ФБ, що він не просто штани протирає в офісі. Обидвоє завантажені роботою, образами, думками...
Атмосферний арт! Передає емоції героїв!) Дякую за продочку :-)
Ірина Кузьменко, Дякую, Іринко))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати