Чи завжди винні двоє?

Усім привіт!
Герой мого нового роману вважає, що винні обидвоє в стосунках. Ось, що він каже дружині під час сварки: "Не перекладай відповідальність на мене, Меліссо! У стосунках завжди винні двоє, а за твоєю логікою винний тільки я".

Постійне невдоволення, мовчання, ігнорування необхідності спокійно все обговорити - призводять до сварок у подружжі. Але у випадку з Меліссою, вона звинувачує лише чоловіка у всьому.

Хіба вона має рацію? Чи слова її чоловіка Томаса цілком справедливі? Як вважаєте ви?
А, щоб дізнатися, хто винний в романі "Згадаємо про нас" - зазирніть до свіженького оновлення (тисни назву або переходь за посиланням https://booknet.ua/book/zgadamo-pro-nas-b420265)

Усім вдячна за підтримку!

Дякую за увагу! Лю. Ваша я.

 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Reader Lana
05.12.2023, 15:32:08

Ох, думала писати щось чи не писати, бо не завжди вдається підібрати влучні слова))) проте все ж пишу.....
Шлюб - це праця двох половинок) хтось працює менше....хтось більше, але все таки участь приймають двоє, тому і відповідальність на двох.
Якщо брати історію Мел і Томаса, то я наразі на стороні Томаса, АЛЕ.....повторююсь, АЛЕ можливо в минулому сталося щось таке що Мел стала так себе поводити, не змогла впоратися з емоціями, а Томас не допоміг чи.....проігнорував і тепер відчуває провину( *це як один з варіантів. Просто зараз з його сторони відчувається більша віддача для збереження стосунків, в той час коли у Меліси лише одні претензії....
Можливо я напишу дурню, але навіть якщо Меліса розлюбила Томаса, то в цьому може бути і його левова частка....
❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Reader Lana
05.12.2023, 18:34:40

Дар, ❤️⭐❄️

avatar
Олена Гушпит
04.12.2023, 23:58:13

Вважаю,що винні обоє! І це не теорія,а перевірено на власному досвіді!!! )))

Показати 2 відповіді
Олена Гушпит
05.12.2023, 09:57:31

Дар, Згодна з вами на всі 100%!!! )))

"Чи завжди винні двоє?"
Одразу згадався анекдот: "Винні завжди двоє - він та його мама)))"

Показати 16 відповідей

Дар, Навзаєм) Мені також подобаються такі бесіди)))
А щодо шлюбу, ви маєте рацію, це складна робота, щоб його зберегти. Головне, щоб було що рятувати, і це дійсно було потрібно.

avatar
Анні Ксандр
04.12.2023, 22:44:12

Мені Томаса шкода) Тому очевидно, хто винен))

Показати 4 відповіді
Анні Ксандр
04.12.2023, 23:21:20

Дар, Кращий захист то напад...

avatar
Віра Вікторівна
04.12.2023, 21:23:01

В даному випадку, я аж ніяк не на стороні Мел!!! Томас намагається знайти якийсь вихід... компроміс! Доречі, не кожен чоловік так відреагує на її ''психи''! Тут, я повністю на стороні Томаса! Дякую ❤️✨❄️

Показати 10 відповідей
Віра Вікторівна
04.12.2023, 22:08:57

Дар, ❤️✨❄️

avatar
Анна Багирова
04.12.2023, 21:32:24

Томас має рацію! Я на його боці!)

Дар'я Новицька
04.12.2023, 21:34:26

Анна Багирова, Ти правильно написала у ФБ, що він не просто штани протирає в офісі. Обидвоє завантажені роботою, образами, думками...

avatar
Ірина Кузьменко
04.12.2023, 21:22:53

Атмосферний арт! Передає емоції героїв!) Дякую за продочку :-)

Дар'я Новицька
04.12.2023, 21:29:06

Ірина Кузьменко, Дякую, Іринко))

Інші блоги
Подарунки для читачів!
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше