Додано
22.11.23 01:47:14
Оновлена обкладинка
Неймовірну роботу для реалізації ідеї обкладинки зробила моя найкраща подруга Наталя, яка ідеально реалізувала мій задум! Люблю тебе, моя люба! Знаю, що ти потім прочитаєш!
Ну і якщо вам треба класний графічний дизайнер - звертайтесь! Знаю таку!!
Як вам обкладинка? Поділіться враженнями!!!
Марі Демчук
28
відслідковують
Інші блоги
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць.
У
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГарна обкладинка))
Світлана Ганас, Щиро дякую за теплі слова
Вітаю. Гарна обкладинка. Добре, що у вас є свій дизайнер)
Олеся Мрійниця, Якось так сталося, що колись ми з моєю найкращою подругою ( з якою дружимо більше 22 років) ходили в літературу студію, але вона завжди гарно малювала і зараз займається графічним дизайном. А я вирішила здійснити свою мрію і написати книгу!
Мені подобається обкладинка)
Ніжна і чуттєва)
Mila Vins, щиро дякую! Моя Наталя старалась втілити мій задум і як на мене вийшло ще краще, ніж я собі уявляла!!!
Обкладинка на любителя, тож, можливо, не скажу бажаного. Атмосфера обкладинки налаштовує мене чи то на якусь драму, чи на щось сумне, але не на романтику. Але якщо таким був задум, то вам вдалося.
Анні Ксандр, Враження бувають різні і я нормально це приймаю! Цілком нормально, що комусь сподобається, а комусь не дуже або не сподобається зовсім!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати