Додано
05.11.23 11:18:28
Кібермаскарад
Доброго дня, шановні читачі.
На сайті стартував новий конкурс «Кіберпанк на Букнет». Оскільки одна з умов участі конкурсу «Сторінку автора на Букнет створено не раніше 15 вересня 2023 року.», то переважно маємо оригінальний квест - вгадай знайомих авторів за новими масками:)
Мені що конкурс, що жанр теж видалися цікавими, тож і я долучилася до перегонів кібермаскараду. Буду рада увазі до конкурсу та книг, одна з яких – моя.
Дуже бажані критика та коментарі.
З повагою
Оксана Усенко
Оксана Усенко
552
відслідковують
Інші блоги
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом?
Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧесно кажучи чомусь гадалося, що буде більше книг на конкурсі, але ще час є...сподіваюсь, що автори долучаться...
Точно підмітили. Цікаво, який же у вас псевдонім? Буду вигадувати, коли книга засвітиться в конкурсі. Я помітив, що автори часто використовують анаграми.
Оскар Бласт, гм... якось мені завжди думалося, що анаграма — це переставляння букв, без додавання нових і замін. Піду перечитаю вікіпедію, бо щось не сходиться.
Мої вітання. Скоріш за все ваша книга - "Йорган") По логіці зрозуміло і стилістика написання тексту дуже нагадує ваші книги) Вибачте, якщо помилилась) Конкурс мого улюбленого жанру. Автори так зацікавили, що залишили мене без вибору)Читатиму усіх. Успіху вам і книзі. Переможе кожен!
Олеся Мрійниця, Ви маєте чудові здібності до логічних висновків:) Мабуть багато читаєте. Дякую! Сподіваюся на коментарі і критику:)
Читаю і з нетерпінням чекаю на продовження...
Дійсно, кібермаскарад)) Жах, як незручно, але що ж поробиш))
Вітаю, що долучилися! Натхнення та читачів)
Анні Ксандр, Так, дійсно незручно:) Дякую:) І вам:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати