Монстриків вам у стрічку)))

Вітаю вас, любі промінчики!

Коли ще як не на Хелловін розказати про найбільш хеловінську казку з усих мною написаних?

Знайомтеся це Ойк!

 

Він маленький вампірчик, що тільки-но йде до школи.

Та от лихо! Він срашенно боїться висоти!

Одначе, вампіри народжені літати.

Ба більше, шкільні уроки в нього проходять на галузках величезного дерева!


 

Чи зможе Ойк подлати свої страхи?

І як у цьому йому допоможуть друзі



та вороги?


Дізнаймося разом! Читати тут!

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
31.10.2023, 20:19:30

Із задоволенням прочитала казочку про Ойка!!!
Дуже добра та гарно написана)))

Показати 2 відповіді
Олеся Глазунова
01.11.2023, 16:13:07

Анастасія Дніпровська, Дуууже хочеться ))) особливо останнім часом...
Але, якщо є такі казки, світ буде ставати кращим, чарівнішим і добрішим!!!

Які гарненькі монстрики! І казочка чудова! Дякую!
Коли ж, як не в Геловін, читати про монстриків?

Показати 2 відповіді

Лариса Бондарчук, Дякую! Дуже приємно))) Я чомусь вже думала, що казок не читають майже на Букнет)))

avatar
Олеся Глазунова
31.10.2023, 18:40:38

Який же він гарнююююняяяяя)))
ШІ чудово попрацював та зміг візуалізувати Ваших героїв.

Alesia, Оу) Дякую. Це я робила в Leonardo AI.

Інші блоги
Вірити чи ні? Що обере героїня?
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…
НОВА ЧАСТИНА ВЖЕ НА САЙТІ! ? Без зайвих слів — вийшло довгоочікуване продовження, назва якого говорить сама за себе: «Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…» ?✨ Атмосфера розжарилася до межі. Хвороблива
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше