Додано
31.10.23 18:07:52
Монстриків вам у стрічку)))
Вітаю вас, любі промінчики!
Коли ще як не на Хелловін розказати про найбільш хеловінську казку з усих мною написаних?
Знайомтеся це Ойк!

Він маленький вампірчик, що тільки-но йде до школи.
Та от лихо! Він срашенно боїться висоти!
Одначе, вампіри народжені літати.
Ба більше, шкільні уроки в нього проходять на галузках величезного дерева!

Чи зможе Ойк подлати свої страхи?
І як у цьому йому допоможуть друзі

та вороги?

Дізнаймося разом! Читати тут!
Анастасія Дніпровська
120
відслідковують
Інші блоги
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
У космосі немає звуку. Це перша брехня, яку розповідають дітям. Насправді космос звучить як тихе потріскування апаратури, що бореться за життя, і глухий стукіт власного серця, коли розумієш: до крижаного вакууму —
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІз задоволенням прочитала казочку про Ойка!!!
Дуже добра та гарно написана)))
Анастасія Дніпровська, Дуууже хочеться ))) особливо останнім часом...
Але, якщо є такі казки, світ буде ставати кращим, чарівнішим і добрішим!!!
Які гарненькі монстрики! І казочка чудова! Дякую!
Коли ж, як не в Геловін, читати про монстриків?
Лариса Бондарчук, Дякую! Дуже приємно))) Я чомусь вже думала, що казок не читають майже на Букнет)))
Який же він гарнююююняяяяя)))
ШІ чудово попрацював та зміг візуалізувати Ваших героїв.
Alesia, Оу) Дякую. Це я робила в Leonardo AI.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати