Додано
31.10.23 18:07:52
Монстриків вам у стрічку)))
Вітаю вас, любі промінчики!
Коли ще як не на Хелловін розказати про найбільш хеловінську казку з усих мною написаних?
Знайомтеся це Ойк!

Він маленький вампірчик, що тільки-но йде до школи.
Та от лихо! Він срашенно боїться висоти!
Одначе, вампіри народжені літати.
Ба більше, шкільні уроки в нього проходять на галузках величезного дерева!

Чи зможе Ойк подлати свої страхи?
І як у цьому йому допоможуть друзі

та вороги?

Дізнаймося разом! Читати тут!
Анастасія Дніпровська
120
відслідковують
Інші блоги
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
НОВА ЧАСТИНА ВЖЕ НА САЙТІ! ? Без зайвих слів — вийшло довгоочікуване продовження, назва якого говорить сама за себе: «Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…» ?✨ Атмосфера розжарилася до межі. Хвороблива
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІз задоволенням прочитала казочку про Ойка!!!
Дуже добра та гарно написана)))
Анастасія Дніпровська, Дуууже хочеться ))) особливо останнім часом...
Але, якщо є такі казки, світ буде ставати кращим, чарівнішим і добрішим!!!
Які гарненькі монстрики! І казочка чудова! Дякую!
Коли ж, як не в Геловін, читати про монстриків?
Лариса Бондарчук, Дякую! Дуже приємно))) Я чомусь вже думала, що казок не читають майже на Букнет)))
Який же він гарнююююняяяяя)))
ШІ чудово попрацював та зміг візуалізувати Ваших героїв.
Alesia, Оу) Дякую. Це я робила в Leonardo AI.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати