Писати фантастику нелегко, але цікаво. "Морочист"
Добрий день.
Сюжет у книзі "Морочист" просувається вперед. Нагадую, що книга бере участь у конкурсі з кіберпанку. Нещодавно до конкурсу долучилися ще любителі кіберпанку, ризикові автори, які вирішили спробувати себе в царині фантастики й у конкурсі. Вітаю колег і бажаю успіхів та натхнення!
Писати фантастику складно, важко, але цікаво. Щоб описати певний фантастичний світ, потрібні досвід у царині окремих наук, усвідомлення особливостей жанру, наукові знання, інколи дуже ґрунтовні, а для цього мусиш ретельно попрацювати з великою кількістю матеріалу. І, звичайно, фантастика ніщо без підґрунтя, основи, напевно, усіх книг: людських прагнень, емоцій, стосунків.
Кирило постає у книзі героєм динамічним, добре підготовленим до випробувань, які випадають йому в той момент, коли почалися його пригоди. Хоч любовної лінії у творі майже не видно, всі його поривання активувала саме загадкова дівчина, котру він назвав Даянірою, бо незнайомка нічого не пам’ятала про себе.
Як справжній чоловік, Кирило рятує дівчину і влипає у велику халепу. І, звичайно, він хоче зберегти себе, свою свідомість, кинувши виклик самому ШІ Віктору, котрий маніпулює людьми, керує світом Кирила, зоною "Смарагд".
Щоб дізнатися, як виплутається морочист з тієї складної ситуації, в яку потрапив, запрошую читати далі.
Дякую тим, хто додав книгу в бібліотеку, слідкує за розвитком подій, пише коментарі.
Цитата: Дивно, я ніколи не відчував чогось більшого, ніж просто ввічливу увагу до чужих людей. Ця дівчина була якась не така. Чи хвилювала мене як жінка? Не знаю. Може, хотілося захищати, як сестру? Теж не знаю. Біля неї було незатишно, якось навіть боляче, але й приємно.
Я визирнув у вікно й побачив, як вона перетинає внутрішній дворик, оминаючи купи сміття та брудні калюжі. Іде, як лялька, котру смикають і тягнуть за ниточки: неохоче, але вперед. Що ж, хай там як, але я зробив усе, що зміг: витягнув її з лап огрів, одягнув, нагодував, напоїв... Вона доросла дівчинка, сама мусить піклуватися про себе. Як і кожен у зоні.
«Вона не пам’ятає про себе нічого», – нагадав я собі. Може, це вплив Імпульсу? Або ще якась халепа...
Мої роздуми перервали. У двері подзвонили. У вічко дверей я побачив Гаспара, котрий похмуро зиркав з-під бейсболки. Лише Гаспар та Трістан знали, де я нині мешкаю. Я відкрив двері – й дуло пістолета лягло точно мені між бровами. Великий бритоголовий чоловік з обличчям, схожим на мармизи бойовиків з командос, притиснув дуло мені до лоба швидко й несподівано. Я подумки вилаявся: не глянув на екран відеокамери, розслабився! Картав себе, а сам не те щоб злякався, але захвилювався. Передовсім за Гаспара, котрого тримав за плече другий бевзь, на відміну від свого напарника довгокосий і миршавий. Він приставив моєму другові пістолет до боку...
Запрошую «Підписатися» на моїй сторінці, додати книгу до бібліотеки й читати. Коментарі радо читатиму і критику сприйматиму нормально))
Мій профіль у Тік Ток: Oskar_Blast_Writer
В YouTube: Оскар Бласт. Автор фантастики
В Інстаграм: Оскар Бласт
Сторінка в Фейсбук: Оскар Бласт, письменник
Прошу приєднуватися. Тільки починаю діяльність у цих соцмережах.
І моя новинка: «Віртуозна гра», недавно почав писати.
Мирного дня, товариство.
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПогоджуюсь з думкою, що потрібно хоч щось кумукати в тому, що ти описуєш у фантастичних творах. Я сидав добу, шукаючи інформацію про процес муміфікації тіла у складних умовах і т. д. І все це лише для того, щоб написати кілька речень твору. Однак, в такому разі події виглядатимуть більш реалістично, автентичніше. Зрозуміло, що безглуздо намагатися точно виміряти силу нагрівання світлового меча із "Зоряниих війн", бо його не існує Але, якщо припустити його існування, то можна припустити, що масло він розріже швидше, ніж залізяку) Це так... думки в голос.
Бажаю Вам натхнення та нових ідей, щоб продовжувати! І тримаю за Вас кулаки: перемоги в конкурсі!
Dark Overlord, Дякую. Я теж часто зависаю в якійсь темі, вишукуючи матеріал. Наприклад, довго морочився, шукаючи фізичний процес, який підходив би для процесу, коли кристали рухаються. У мене в книзі є район зони "Смарагд", Кришталевий сад, наслідок невдалого експерименту, де все заросло кристалами. Там вони повинні миттєво змінювати своє положення. Навіть консультувався з фізиком. В результаті - знайшов "ефект пам'яті форми". Звичайно, в книзі він фантастично обіграний.
Фантастику писати цікаво!
А про вашу мумію я вже прочитав. До біса реалістично описаний муміфікований гівнюк, як сказав би Рік.
Натхнення, колего.
Успіху! Писати фантастику дійсно важко, але досить цікаво)))
Анні Ксандр, І детективи теж. Ваші імена перегукуються. Плюс блог. Я всі блоги про кіберпанк читаю. А у вас є такий)
Я читаю вашу історію - вона мені дуже подобається!
Згодна з вами на усі 1000%, що робота над жанроми наукової фантастики, фантастики, кіберпанку складна та водночас захоплива. Придумати історію - це лише початок, а далі починається: пошук усього, що пов'язано з твоїм світом. Ми читаємо багато наукових статей, проходимо короткий курс з квантової фізики та механіки, біології та хімії... (я навіть друкувала детальну карту Марса, для правдоподібного опису) - робимо усе, щоб світ фантастики був реальним. Щоб наша книга не була сухим посібником з фізики ми додаємо різних героїв, які мають мрії, страхи, почуття, щоб кожен читач міг уявити себе за межами звичного нам світу!
Щиро бажаю вам успіху в конкурсі, і нехай ваші ідеї транформуються у захопливій історії!
Оскар Бласт, От, не знаю чи приймати участь. Адже, моя книга не завсім кіберпанк, я не маю віртуальної реальності, кіборгів (один персонаж - Амаді, і то другорядний),так є ШІ, та його роль незначна. Отож, я ніяк не вписуюсь в умови конкурсу! Усім учасникам натхення! Вболіваю за вас, Оскар!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати