Порадьте книгу з хлопцем гг!

Привіт всім...)) В процесі написання свого роману, в мене виникло бажання почитати щось подібне. Звичайно, часу зараз обмаль, але хочу знайти щось цікавеньке і додати в бібліотеку на майбутнє..) Самостійні пошуки, якщо чесно, мало до чого приводять, та й часу немає...

Я хочу почитати фантастичні книги з сильним головним героєм, хлопцем. Щоб справді крутий пацан був, харизматичний, розумний, сміливий... Якщо ще він буде боротися зі злом, взагалі буде круто, тому що я шукаю щось з дуже крутими пригодами. Ну і звісно, щоб романтика була, куди ж без неї...) 

Просто більшість книг такого жанру з головними героїнями дівчатами, але я хочу, щоб увесь вир подій був навколо хлопця. І хоча в моєму романі головних героїв двоє — хлопець і дівчина, але центральний персонаж саме хлопець. І він досить нетиповий персонаж — справді сильний гг (особливо в другій половині книги) але при цьому з досить суперечливим характером. Ну і героїня в мене йому під стать — бойова дівчина з характером, але дуже ємоційна і чутлива, на відміну від нього. Хотілось би щось подібне почитати...))

Ну і коротко про що пишу я. Аннотація і обкладинка:

"Коли 16-річному Дену почали снитися кошмари з таємничою незнайомкою, він ще не знав про жах, який чекає попереду. Коли почав шукати справжніх батьків, ще не підозрював, ким є насправді. Коли разом з друзями став заручником прекрасного, але сповненного небезпек світу, ще не підозрював, що за ним стоїть. Як знайти правду і зробити правильний вибір? Як не зламатися, коли вороги намагаються знищити, а свої не довіряють?Чи існує справжня дружба?І яка ціна першого сильного кохання? Ден пройде всі кола пекла, перш ніж знайде відповіді на ці питання..."

 

 

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Капці Гоголя
27.12.2023, 18:43:55

Я пишу фентезі, але в мене головна героїня. Хоча дейтерагоніст у мене чоловічої статі, тому раджу спробувати та написати, що ви думаєте з приводу мого дебютного роману. ;)

avatar
Арія Вест
27.12.2023, 18:23:00

От і я по тій же причині вирішила написати від імені хлопця. "Пекло для невдахи" - моя нова завершена книга, фентезі, де в головній ролі саме хлопець.

avatar
Dark Overlord
26.10.2023, 00:58:06

А можна "під шумок" свою фантастику порекомендувати, бо у мене романів немає взагалі?! XD Жартую =)

Показати 4 відповіді
Dark Overlord
26.10.2023, 11:24:09

Eva Lukyanova, Це просто чудова новина! Дякую, що читаєте! =)

avatar
Рома Аріведерчі
26.10.2023, 09:43:41

Завітайте до мене. Та є книги від імені хлопців. Наприклад - Віддай мого сина, Закохатися на зло, Красиво обманути. Вони скоріше борються зі злом у собі, хоч і не тільки ) А такий, як ви описали, є в книгах Третім будеш? і слідство ведуть голубки, ще в деяких. Там оповідь від двох героїв. - це реал. І в фентезі Тільки дочекайся. Звісно ще є, але ці більше схожі на ваш опис ) І днями стартує новинка з гг, схожим на тих, які вам подобаються. Ця історія цілком від його імені.

Єва Лук'янова
26.10.2023, 10:07:24

Рома Аріведерчі, Дякую за гарні поради, всі ці книги я обов'язково візьму до уваги..))

avatar
Анні Ксандр
26.10.2023, 09:38:21

Словом, рекомендуємо, що є)) Тож можу порекомендувати своїх двох бубочок Алекса та Грега("Привид. Той, кого не видно" та "Фенікс. Відродження")) І саме в процесі написання "Мисливець. У пошуках втраченого" Сано Бенсан про хлопця Дем'яна у жанрі наукової фантастики, Постапокаліпсису та кіберпанк))

Показати 2 відповіді
Анні Ксандр
26.10.2023, 10:06:36

Eva Lukyanova, О, круто)) Сподіваюсь, щось та й надихне))

avatar
Кулик Степан
26.10.2023, 09:01:10

Спробуйте почитати авторів-чоловіків) там на 99% гг хлопці. Може і знайдете що цікаве

Єва Лук'янова
26.10.2023, 09:29:10

Кулик Степан, Дякую, я частіше за все їх і читаю)))

avatar
Єва Ромік
26.10.2023, 08:31:56

В своїх романах я стараюся дотримуватися гендерної рівності, приділяю достатньо уваги і хлопцям і дівчатам. :) Але хлопцям, напевно всеж більше, бо люблю їх сильніше, я ж дівчинка. :) А ще дуже часто мої герої діють у парі. З власного досвіду знаю, що такі сюжети приваблюють більшу кількість читачів.
Якщо вас цікавлять позитивні чоловічі образи, можу порадити цикл "Закони збереження", будь який роман. Якщо ж потрібен негативний, то "Шовковий шлях " Борисфена", це хоч і не фантастика, але негативні всюди однакові. Якщо ж хочете про нетривіальних чоловіків з цікавими відхиленнями, то цикл про драконяче кохання.

Єва Лук'янова
26.10.2023, 09:28:21

Єва Ромік, Дякую, що порадили, обов'язково загляну до вас...))теж люблю книги, де достатньо уваги і хлопцям і дівчатам, бо у самої так)) Ваші романи виглядають цікаво, думаю щось для себе знайду)

avatar
Ханна Трунова
25.10.2023, 22:04:47

в основному дівчата гг (у мене теж, пф)..)))

Показати 3 відповіді
Ханна Трунова
26.10.2023, 01:00:30

Eva Lukyanova, уже було таких 2 розділи, мрр) пролог і розділ 4. І ще буде... Він гг теж. Але в центрі все-таки Діана..))

avatar
Софія Вітерець
25.10.2023, 23:09:16

Раджу книжечку "Слова на вітер", де мова йде одразу від трьох героїв, двоє з яких хлопці))) Побачите одразу два авторські стилі оповіді)

Єва Лук'янова
25.10.2023, 23:12:14

Софія Вітерець, Дякую, обов'язково загляну)))

avatar
Холод Влада
25.10.2023, 22:21:26

можу порадити нашу книгу з Анною Пахомовою "Вартові мороку" =) Кохання там, правда, мало...)) це пригодницьке фентезі від двох героїв хлопців — світлого мага і копа Арі та темного мага Яра, який повинен відпрацювати в магічній поліції Львова за те, що попався на дечому незаконному)

Показати 2 відповіді
Холод Влада
25.10.2023, 22:47:32

Eva Lukyanova, тут воно навіть не на другому ахха)) але буду рада, якщо історія допоможе)

avatar
Ханна Трунова
25.10.2023, 22:03:57

це важко...

Інші блоги
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Як ви контактуєте?
Писати я почала років шість назад (були перерви, але то таке). За цей час я встигла посидіти на багатьох самиздав і фф платформах. Для мене письменництво це не тільки про історії, а й про спілкування. Буваєш зустрічаєш гарну
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше