Додано
24.10.23 13:04:57
"Зроби мені боляче" — дата старту новинки!
Вітаю, любі читачі і читачки!
Доки ми очікуємо нової глави роману "Десята ранку в першу суботу літа" (а він тепер виходитиме у понеділок, середу, п'ятницю і неділю), хочу показати вам обкладинку новинки!
Нова історія стартує 11.11.23!
Маєте припущення, про що буде сюжет? На які думки наштовхує обкладинка?
До речі, скоро я покажу кілька варіантів анотацій і ми разом з вами оберемо найкращу :)
Upd: обкладинка змінена ;)
Нагадую, що більше новин від мене у моєму телеграм-каналі.
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом?
Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНа обкладинці Назар Грабар? Це мій знайомий
Устина Цаль, я прочитала інші коментарі вже після того, як написала свій))
Невже продовження останнього роману????
Устина Цаль, Це дуже добре!!!!
Дякую ❤️❤️❤️
Немає значення про що буде нова книга, адже як і всі попередні це точно буде цікаво) чекаю з нетерпінням!
Taisia Moroz, Дякую за довіру❤️
ПРО трішки мазохістів)
Іра Сітковська, Ну... не трішки насправді)
Ооооо!!! Я дууууже чекаю!!!
Олена Когут, Дякую❤️
А на обкладинці Назар Грабар? Був моделлю, на війні втратив брата та сам отримав поранення...
Леся Гаврильців, На днях дізналася, що це він. Фото легально куплене, але якщо він така людина, можливо, неетично буде використовувати це фото. Ще думатиму.
Устино, хлопчина на обкладинці - медійна особа. У вас можуть бути проблеми.
Інна Камікадз, На днях мені сказали, що він медійна особа, але я купувала фото на фотостоці, тож не думаю, що будуть якісь проблеми. Але щодо етичного боку використання фото, мабуть, треба подумати.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати