Додано
23.10.23 23:54:21
Брак оновлень
В мене дуже сильно змінилося життя, та разом з ним змінилось ставлення до творчості. Я полюбила речі, які мені раніше не подобались, як ото подорожі, та охолола до проведення стрімів. Мені стало важко концентруватись на книжках, коли я їх пишу. Я сподіваюсь, що те, що я переживаю зараз це тільки фаза вимушеної міграції та я зможу повернути собі любов до своїх колишніх захоплень, тому що це дуже сумно, коли щось кардинально в тобі міняється, а ти до таких змін виявляєшся не готовим.
Дивлюсь у майбутнє з надією.
Вікторіан Мур
80
відслідковують
Інші блоги
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе знаю, чи буде доречною у вашому випадку ця порада. Але про всяк випадок напишу. Помічав у себе, що бажання (щодо творчості) добре провокується звичайними роздумами. Тобто, коли мені не хочеться писати, я і не знущаюся над собою, вичавлюючи те, що не йде. Я просто починаю (при кожній нагоді) більше думати з приводу книги, розмірковувати над персонажами, їх характерами тощо (навіть якщо це і не буде задіяно у сюжеті, я все одно немов розмовляю зі "світом" книжки, "цікавлюсь" у героїв їх життям, запрошую до себе у гості на чай і "слухаю" про що вони "говорять"). Через якийсь час бажання повертається, бо виникає гостра потреба зафіксувати почуту маячню )))
Сергій Ляховський, Оскільки більшість того що я пишу трилери, то мої персонажі не дуже компанійські, моя Джейн Вінтервуд більшу частину чаювання намагалась би мене не роздерти на шматки та кров не випити :)
Життя часто робить непередбачуваний поворот на 180 градусів. Я був дизайнером, любив малювати і ніколи не задумувався про письменницьку діяльність. А потім осліп. Звісно, малювати я більше не мав змоги. Але, знайшов себе у написанні творів. Довелося освоїти програми для сліпих, вивчити досконало клавіатуру. Як Ви самі зараз бачите - я Вам пишу) Пишу і твори, і полюбив цю справу. Раніше я створював образи кольором, а тепер - літерами. Щось втрачаєш - щось знаходиш.
Бажаю Вам знайти щось "своє", що надихатиме Вас та приноситиме задоволення. Або натхнення, щоб повернутися до старого заняття.
Тримаю за Вас кулаки. Всього Вам най-най-найкращого! =)
Dark Overlord, Якби я могла, я б багато чого зробила інакше, так
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати