"10 ранку…" у передплаті!

"Вітаю, любі читачі і читачки!

 

Роман "Десята ранку в першу суботу літа" вже у передплаті! Дякую всім, хто купив і продовжив читати!

 

А для тих, хто ще не, нагадую, чому вигідніше купити якнайшвидше, доки книга у процесі, а не завершена:

 

❤️Зараз нижча ціна, після завершення книга коштуватиме дорожче на 20-30%.

❤️У платних главах в перші дні можна буде знайти подарунки.

❤️Читання у процесі — це можливість дізнаватися першими усі сюжетні повороти і проживати їх разом з героями, авторкою та іншими читачами.

 

NSifYWmsLmiMXhZst_m-1T64SRCtfi3SbE3hRn3WOgOAx-bQPCzhF8wv1Dcl_hl-L-vjdrLF3D7VMv36Vs_5UCyJmZx0Yf4-mEkjdzHO8enGUjoGQCTbneGgYf7gdwFHxHa6vr-IoiRXW__1z_QNjTs

B-5Q89XUgZZIZWHntsHWA5XLuugU173YT3Af11Ui7725sOuIN_ZIcj3NqgHKYB7UAmT1Ksz9sX-VQoHbyZJxlJppZboQgnrv2vuRNFgK8gu-96yPquxPjW3mvT9yqVfs2c7cjqy6Cbw7RoarUS5feR8

 

Анотація:

 

Вона виросла у нього на очах. З дитини стала дівчиною, і саме він зробив її жінкою. У них було лише літо. Одне, друге... Восьме.

Його покличуть мрії, а її — дорослість.

Чи стане ця історія коханням усього їхнього життя? Або ж залишиться теплим літнім романом, який минув?

 

5rbcCUOqnTJU7wr4ocY_uZi2jxXysPSpB4zXFL9khfz4TcjoGpwsPexDtgJjMF4eMKb4_CdnXQMR3IGCZx0P3_tV_PriItCDBYZ7g7UxMlaVCnqlxj3zy2kk_XVsfaPFqik1MXj39cYtr4c8eHMmLWk

pmzZevMVeGxVgKqSzjWfk6Wl4s8ICSvc2pt0mB52EuLeqr5bq6VBpsIYnd-7aRbwg7fNZHNotwRyYc2CEUMVAN1_rW7xwtFklGVoYn_zngzOs7ihqJiGrpu7vigPife_SeGFqgti6OFgJtvx-vFKRAM

 

Уривок з платних глав:

 

— Не роби так більше. Не ходи в такі місця. І не пий невідомо що.

 

Ніл не поспівчував мені, не спитав, як почуваюся тепер, не попросив бути обачнішою. Але, мабуть, тоді в нього і з’явилися дві ідеї — навчити мене пити алкоголь і любити воду.

 

Я настільки йому довіряла, що навіть не спитала, куди він мене везе. Авто пригальмувало біля подвір’я моїх дідуся й бабусі, Ніл ввімкнув світло в салоні, з докором спитав:

 

— А якби я завіз тебе в ліс і зробив щось погане?

 

Ох, якби ж він і справді зробив зі мною щось погане! Знав би, як молодий дівочий організм, що підростає, цього хотів!

 

Від таких думок я лише почервоніла й опустила голову, сподіваючись, що виглядаю присоромленою його словами, а не своїми фантазіями.

 

Мені слід було поводитись обачніше, не йти в кафе, не пити, не сідати в автомобіль до дорослого хлопця… Обачність — це не про мене. Відомо, що найбільше небезпек чекає дівчину від її знайомих хлопців. Саме знайомі найчастіше дурять, ґвалтують, кривдять. Але не Ніл. Єдина кривда, якої він завдав мені — це розлука, але й у ній я його винити не можу. Несправедливо звинувачувати людину за те, що вона обрала іншу мрію.

 

— Йди вже в дім.


 

Читайте ніжну літню історію "Десята ранку в першу суботу літа" прямо зараз!

 

Нагадую, що більше новин від мене у моєму телеграм-каналі.

 

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в фейсбуці

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іра Сітковська
20.10.2023, 14:11:59

Згодна, що небезпека ( судячи зі статистики) найбільше чекає саме від знайомих хлопців...

Устина Цаль
20.10.2023, 16:32:02

Іра Сітковська, Зі статистикою не посперечаєшся..

Інші блоги
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше