Додано
16.10.23 04:32:06
Давайте упоремось!
Сьогодні в мене невеличке свято — рівно пів рочку, як я тут тусуюсь як автор. Я не так багато зробила, але... Я познайомилася з великою кількістю чудових та цікавих людей, відкрила для себе якісь нові речі, пережила стільки чудових митей. І водночас вроді період ще зовсім маленький, але в порівнянні з отриманим — він просто неймовірний! Дякую всім за це! І пропоную відсвяткувати це зі мною! Бажаю всім великого-превеликого щастя, а також, що важливо для кожного автора — натхнення і віри в себе! За нас!
(Приєднуйтесь, буду рада бачити усіх!)
Amara
120
відслідковують
Інші блоги
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Зловила себе на думці, що не завжди є умови для того, щоб писати кожен день, буває навіть, що тиждень нічого не пишеться. Ви себе дисциплінуєте і змушуєте чи все ж покладаєтесь на натхнення? Де цей баланс між "регулярно оновлюється",
Всім привіт презентую свою першу книгу. Буде відверто, гаряче та ємоційно. «Любов і ненависть — це дві сторони одного ножа. І я вже не розумію, в який бік він повернеться, коли я встромлю його в серце.» Сіра
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, нехай усе помножиться в стократ ;) Мирного неба над головою та натхненних сонячних днів
Любовь Матущак, І вам та усім нашим співвітчизникам мирного неба! А ще здоров'я, щастя та успіху! Дякую вам!)
Вітаннячка❤️ горнятко львівської кави☕ за Вас!
Зореслав Квітка, Дуже дякую! О, буду у Львові, то треба буде на каву піти))
Мої щирі вітання!))
Зорін Андрій, Дякую! Бажаю і тобі всього найкращого! ;)
Вітаю! П'ю за Вас і Ваше здоров'я чай з лимончиком, але пафосно підіймаю чашку, мов келих терпкого вина! Натхнення і сил для нових творів, та вдячних читачів! =)
Dark Overlord, Дуже дякую! Чай з лимончиком це супер, тому такий же підіймаю і за вас! ;)
Оотооо, вітаю))))Щастя, здоров'я, ну ти знаєш)))Багато читачів, натхнення! Цікавих персонажів))))
Нора Нойс, Спасибі велике! Тобі теж. Невтомної наснаги творити і віддачі від читачів. )
Вiтою з... не зовсiм круглою ;-) датою)
Лео Нур, Дякую дуже, сподіваюсь і до круглої дотягну)))
Вітаю...!! Легкого пера та наснаги на нові звершення...;-)
Юлія Чупило, Дякусічки! Мені це дуже важливо ❤️
Натхнення тобі! Багато і побільше)
Катерина Лилик, І тобі дуже дякую! ❤️
Мої вітання♥️. Пам'ятаю як ми познайомилися на Букнет. Просто в якийсь період з'явився автор, який як промінчик сонця всім дарував підтримку. А потім я дізналася, що за хороша людина знаходиться за псевдонімом Amara. Я бажаю тобі великого натхнення і скорішого повернення з новими роботами))
Zhelizna, Дуже тобі дякую! Ти теж як промінчик для мене! Бажаю тобі теж натхнення і нових робіт! ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати