Додано
12.10.23 19:53:58
Яка обкладинка краща?
Дівчата, я до вас з питанням. Яка обкладинка краща до моєї пекельної новинки
З'їм тебе, дівчинко!?
P.S. Аннотація нижче, під зображеннями


- Так, у мене буквально десять хвилин. Давай швиденько!
Водій раптом звертає з траси і зупиняє машину.
- Що Ви маєте на увазі? - з побоюванням поглядаю на громилу, який навіщось тягнеться до своєї ширінки і розстібає пряжку ременя. Кидає на мене нетерплячий погляд.
- Роботу твою. Приступай!
Я поїхала в снігопад відвозити ліки бабусі, і через безглузду випадковість опинилася в незнайомому місці на трасі. А ВІН прийняв мене за представницю давньої професії.
"Не спілкуйся з незнайомими чоловіками, Ксеню", - якось наставляла мене бабуся, читаючи мені улюблену "Червону шапочку", і "Ніколи, чуєш, ніколи не сідай до них у машину!"
Вибач, бабусю... я виявилася недолугою онукою і зробила все навпаки.
Віта Кросс
2147
відслідковують
Інші блоги
Залітаю в останній вагон флешмобу «Райдужні сторінки» від Аріани Лінк з новою книгою — першою сапфічною історією у своєму житті. Чому саме сьогодні? Тому що я приїхала в місто, про яке почала писати. І тому що
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
22 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБлін, тут на розрив))) Вони обидві класні! А можна дівчинку з нижньої до чоловіка з верхньої?)) Червоний відтінок її волосся класно йде до сюжету))
Аля, ❤️❤️❤️❤️
На першій обкладинці він точно її вже вкусить,а на другій ще думає ,де саме)))
А якщо серйозно,то мені перша обкладинка подобається більше,але дівчину з другої туди поставити))
Тетяна Маркова, Так і зробила, дякую))
Мені подобається 1 але дівчина з другої.вона молодша
Станіслава Барабошко, дякую))
Дівчинку з другою на першу обкладинку і бомба!!
Luba B, Так і зробила, дякую))
Може б друга згодилася, якби чуваку бошку не відрубало
Перша!
До назви підходить перша. Таких мало а от такі як 2 таких схожих безліч
Однозначно 2!!!
Друга
2
2
2
Перша.
Перша
2
2
Обкладинка краща до цієї історії 2.
Відповідно до першої , то "з'їсти вовка має червона шапка, а не навпаки." Дівчина занадто доросла, для даної історії
Мені друга) якось так Ксенію й уявляю
Мені перша(в цьому пості),але до історії підходить дівчинка з другої(вона молодша на вигляд). Це моя думка...
Мені подобається перша
Мені подобається 1
Мені подобається 2
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати