Додано
02.10.23 13:19:28
Криза… що робити?
Вітаю любі читачі та автори!
Хочу відкрити завісу, за котру зазвичай не хочеться зазирати.
Бо всі бажають демонструвати тільки хороший результат, чергове досягнення, здійснене бажання абощо.
А якщо немає за що позитивного зачепитися?
Якщо насунула творча криза, та заразом й екзестенційна?
Що робити тоді?
Буду рада, якщо ви поділитися думками на цю тему.
P.S: У мене в мить найбільшого відчаю, рука сама потягнулася за ручкою й блокнотом.
У результаті з’явився вірш, який можна переглянути за посиланням)
Анастасія Дніпровська
120
відслідковують
Інші блоги
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Привіт, любі ⭐️❤️ Оновлення "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" заплановане сьогодні на 18:00 ❤️ У цьому розділі буде аж дві неочікувані зустрічі ✨
Але не буду сильно кидати Вам спойлер, просто покажу візуалізацію
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Приємні знижки на дві книги: 25%! Книги теж приємні)) А повчальні які! Особливо ця: Ніколи не їжте нічого в чужому світі!
Тим більше, якщо це оранжерея Повелителя пітьми. Перевірено! Вона просто хотіла викликати дощ.
А отримала:
✨
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗаведіть тваринку! Якщо вже маєте, то заведіть кардинально іншу. Наприклад папужку, або хамелеона, або піран'ю, або ж армію метеликів. Важливо ще якось оригінально назвати нового улюбленця, щоб одним своїм іменем він допомагав вам долати душевні труднощі. Я було завів собі кажана і назвав його містер Трабл. Так от виявилося, що всі мої проблеми до появи кажана були лише квіточками ахаххх а ягідки з'явилися, коли містер Трабл виріс і переїхав до Трансільванії, та вляпався там в таку халепу, що довелося й прізвище змінити на Проблемо́вський... але то вже зовсім інша історія.
Сил вам та натхнення! І доречі, вірш гарний:)
Ендрю Ейч, Насмішили з історією про Трабла)))) Дякую за підтримку!
Насправді немає кризи, яку ми звикли собі малювати, бо типу у всіх вона має бути) Є лише неправильне оточення навколо нас, яке не дає можливості розправити крила)) Так само й немає замкнутих кутів, варто лише трохи повернутися й продовжити шлях уздовж стіни, по принципу лабіринту))) Де є негатив - завжди є позитив, просто не всі звикли його шукати, бо то важко) Не зациклюйтесь на поганому, погляньте з іншого боку на ту чи інакшу ситуацію. Знайдіть підтримку в людях, які зможуть вам вказати на помилки й в чомусь направити в потрібному напрямку. Не опускайте рук і все буде)) Едвінд Ленд сказав: "Невід'ємна частина творчості - зазнати невдачі". Щось не вийшло - не біда, йдіть далі)))
Анастасія Дніпровська, Просто спробуйте) Кажу це не зі слів, а з власного досвіду) Немає нічого не можливого, потрібен лише час, в який ми не повинні опускати рук))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати