Великі чи малі глави?

Добрий вечір усім, хто читає блог! Я, як автор, який тільки починає свій шлях на цьому сайті, прийняла рішення розбивати свої глави на частини і робити оновлення кожен день, або через день. Глави в мене завжди були великі, більш ніж на 5000 тисяч слів. Бувало й до 7 доходило)) Але понишпоривши на цьому та інших сайтах, я бачу, що інші автори викладають невеликими частинами. Тому в мене таке питання, на яку кількість слів краще викладати главу, ваша думка? І чому.... Мені досить дико поки що розбивати глави. Таке почуття, що глава обривається на середині...

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Роблячи нові глави, на мою думку, важливо враховувати те, щоб читачеві було комфортно читати. Не завжди є час подолати за раз велику главу, а маленькі не дадуть пройнятися атмосферою. Тому треба шукати золоту середину.
На мою думку, найкраще всього читаються глави десь на 10-20 тисяч символів. Хоча у самого були, як дуже маленькі глави, так і одна глава на 100 тисяч, яку довелося ділити. Тож золота середина найкраще)
Успіхів вам!)

Єва Лук'янова
02.10.2023, 11:36:57

Дмитро Євтушенко, Теж саме про це думала. Читачеві може бути важко одразу всю главу прочитати, якщо вона дуже велика. Тому так, десь на таку кількість символів думаю буду розбивати. Дякую вам! Теж бажаю успіхів у цій нелегкій справі!))

avatar
Ханна Трунова
02.10.2023, 07:12:26

Я зараз розбиваю і в інстаграмі викладаю (а там 2000 символів можна в допис), то відчуття, ніби втрачається атмосфера. Треба залпом читати)))
Розділи бувають різні. Десь можна розбити, десь ні. Наприклад, якщо суцільний діалог, і в напівслові обрубать, то якось "бее", а якщо багато подій, і там можна зупинитися на інтригуючому моменті.. Чому б і ні?)

Особисто я пишу великі розділи і ділити їх на менші частини не хочу, бо "врєдна"))

Єва Лук'янова
02.10.2023, 11:33:24

Hanna Trunova, Я згодна, що втрачається атмосфера, теж є таке почуття, головне знати, де розбивати. Але прода буде частіше, читач не забуде події) А ті хто буде читати потім, для них атмосфера на місці буде. Перегорнув сторінку і далі продовжив)

Я не зважаю на кількість символів, роблю так, як подобається мені. Особливо, якщо ви вважаєте, що частина втрачає сенс, чому її скорочувати?) Не скажу, що я популярна, я не маю на меті продавати книги на цій платформі. Проте це моя думка. Я подивилася, у мене в середньому від 9 тисяч символів та більше))) читачі є) якщо вам потрібно стати комерційним автором, то треба зважати на те, що оновлення мають бути постійними) проте, велика частина чи маленька... важливо, аби вона була цікавою)

Єва Лук'янова
01.10.2023, 22:57:38

Діана Козловська, Я звернула увагу, що ви пишете щось близьке до того ж жанру, що й я) Мені здається, що книги, насичені сюжетом чи деталями, де змальовується багато подій, все таки повинні розбиватися на менші в обсязі, бо багато інформації. 9 тисяч символів, а не слів, це зовсім не багато,мені здається. Тому правильно все робите...) Я теж особливо не планую ставати комерційним автором, я не знаю, як)) Та й пишу більше для задоволення і просто читачів) А там, звичайно, як вийде)
Але думаю, буду краще писати менше, щоб частіше була онова, думаю читач не загубиться) Дякую вам за коментар)

Інші блоги
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Як ви контактуєте?
Писати я почала років шість назад (були перерви, але то таке). За цей час я встигла посидіти на багатьох самиздав і фф платформах. Для мене письменництво це не тільки про історії, а й про спілкування. Буваєш зустрічаєш гарну
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше