Додано
30.09.23 18:03:02
Початок
Привіт усім! Я починаю свій власний шлях на букнет. Моя книжа була написана на російскій мові, але тепер я збираюсь перекласти її на українську. Це повноцінний роман в жанрі підліткової фантастики. Якщо ви любите справді епічні книги з нетиповим сюжетом, пригодами, битвами, небезпеками, таємницями, то вам точно до мене! Буду рада кожному, адже я планую написати трилогію своєї книги, яку в майбутньому хотілось би побачити в бумажному варіанті.
Єва Лук'янова
150
відслідковують
Інші блоги
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБажаю успіхів, колего!
Не ображайтеся, але не на російській, а російською, і перекласти не на українську, а українською. То дуже розповсюджені русизми))) у мене самої багато "очепяток" та помилок))). Нехай все буде добре!
Ангеліна Кріхелі, Дякую велике) Я й не думаю ображатись, тому що знаю, що допускаю багато помилок... Я все життя читала і писала на російській, тому мені важко перейти. )) Але треба покращуватись в рідній мові ...зате є куди рости, як то кажуть)
Бажаю успіхів в такій не легкій справі))
Валерія Оквітань, Дуже вдячна! ❤️
Чекаю кожного розділу!!!
Hanna Trunova, Дуже дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати