Аж сама в шоці)

Слава Україні!

 

         Чудесний ранок чудесного дня.

Нарешті я маю вільну хвилинку, щоб поділитися з вами маленькими приємностями. Учора показувала їх у фб, а сьогодні тут.

Мабуть, вперше за цей місяць у мене вирвався спокійний ранок. Я нікуди не біжу,  ніхто мене не смикає, я нікому нічого не винна. Аж сама в шоці))

Отож, я поміняла одежину Феєчці!

Точніше не я, а одна крута дизайнера. Я тільки збоку постояла і потицяла пальчиком: як хочу, скільки хочу, як уявляю. Це дуже круто працювати з професіоналами.

Тому погляньте на результат. Бо я в захваті.

За тобою

Тут Феєчка зріла. І цей погляд, наче промовляє про її силу та самодостатність.

 

         Ну, а ця історія тільки в процесі написання. І нас чекають італійські пристрасті зі смаком фетучині))

 

Мама мія!

 

Усім гарної днини. Зустрінемося на сторінках книг.

 І хай згорить москва.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Гушпит
30.09.2023, 21:24:59

Перша мені більше подобалася!!! ❤❤❤ На ній вона була Феєчкою!!! Ця більш доросла!

Інна Камікадз
30.09.2023, 21:34:48

Олена Гушпит, Саме так))

avatar
Лариса Гаврилюк
30.09.2023, 14:33:39

Мені перша обгортка більше подобалася...

Інна Камікадз
30.09.2023, 15:01:31

Лариса Гаврилюк, а я щось з нею не зрослася))

avatar
Inna
30.09.2023, 09:26:23

Дуже гарна! Щось замислила...

Інна Камікадз
30.09.2023, 09:41:25

Inna, Звичайно))) Це ж Феєчка))

avatar
Леся Зубкевич
30.09.2023, 08:23:51

Феєчка клас!!

Інна Камікадз
30.09.2023, 08:39:08

Леся Зубкевич, Дякую!

avatar
Оксана Кіс
30.09.2023, 08:24:39

Та чим пошвидше вже нехай палає,разом з її виродками.

Інна Камікадз
30.09.2023, 08:39:00

Оксана Кіс, Я кожного ранку сиджу на телеграмканалах)) Під ароматну каву так файно спостерігати, як там щось палає)

avatar
Віра Вікторівна
30.09.2023, 08:30:15

Я вже казала у фб про цей погляд))) Як кажуть... жінка може крити не тільки матом, а і поглядом!) ❤️❤️❤️

Інна Камікадз
30.09.2023, 08:37:47

Вера, Саме цього ефекту я хотіла))

avatar
Світлана Фецич
30.09.2023, 08:33:31

Дуже симпатична "одежинка"! Багатообіцяюча!

Інна Камікадз
30.09.2023, 08:37:31

Світлана Фецич, Надзвичайно))

Інші блоги
Книга, яку варто прочитати: Війна
Книги, що залишають рубець на серці: чому варто прочитати «Війну» Автор: Монашка Бувають історії, які ми читаємо заради сюжету. А бувають ті, що залишаються з нами надовго — змушують переосмислювати прочитане,
Знижка на заверешену книгу!
Вітаю любі читачі, сьогодні на книгу «Мама для доньок фермера» діє знижка 20%! ❤️ Це тепла сімейна історія про батька-одинака та невпевнену в собі героїню, яка в один день втрачає роботу, коханого, а невдовзі
Гаряча знижка - Дружина Ворона
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Суперзнижка - Кохана Демона!
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше