Додано
26.09.23 12:41:44
Питання до вас, любі читачі
Доброго дня всім.
Маю до вас питання. Чи хотіли б ви на цьому акаунті читати не тільки любовну еротичну фантастику, а й сучасні любовні еротичні романи?
Бо маю кілька ідей, які давно просяться на світ. Це вельми гарячі історії. Фантазій можна втілити безліч. В тому числі й про чжч.
Якщо вас таке цікавить, можливо, вже в жовтні я запущу для вас новинку, в паралелі з публікацією Ліни (публікація Ліни триватиме в тому ж темпі, що зараз). Історію племінниці Ліни, рудоволосої Соні, публікуватиму, як і обіцяла, після того яв опублікую всі три частини Ліни.
Хто раптом пропустив, нагадую, що дилогія "Лялька" вже дописана, друга частина поступила в продаж і всю історію можна прочитати цілою.
Алекса Адлер
4062
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
37 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ неймовірним захопленням прочитала всі три книги сучасного роману. Жанр поєднання еротики та детективу дуже захоплює. З задоволенням прочитала б ще такі твори.
Звичайно, бо все інше вами написане я вже прочитала ( з двох аккаунтів), тому хочеться чогось свіженького якомога швидше. "Ліну" я звичайно перечитую, рідною мовою, воно завжди по іншому, але хочеться і чогось неочікуваного
Іра Левко, Дякую
Ваші історії- це просто щось неймовірне,читала цикли про ляльку та се-авін.Наразі захопилася історією Соні.Також із нетерпінням чекаю інших гарячих шедеврів!
Дуже захопливі історії, продовжуйте створювати і викладати нові.
Я б хотіла прочитати все що ви напишете дякую легкого пера
Втілюйте свої фантазії, а ми будемо читати все
Ви створюєте всесвіти в яких живуть різні герої, зі своїми характерами та особливостями. Наявність або відсутність в них магії та інших світів це спеція, яка додає нюансів коли читаєш книгу.
Звичайно пишіть. Дуже цікаві історії у Вас виходять.
Все що маєте - викладайте на стіл))))
Однозначно так. Чесно кажучи, загалом не прихильниця фантастики - читаю лише ваші книги цього жанру. Сучасні прочитаю із задоволенням.
Я за! В вашем исполнении любая задумка будет шикарной!
Так звичайно, ви дуже класно пишете, кожна книга шедевр, тому дуже чекаю) Дякую за ваші книги)
Очікую від вас чогось смачненького,натхнення!!!
Так,однозначно)
Чекаємо Ваших новинок!
Да!Усі ваших романи читаю із задоволенням
Дуже подобається ваша творчість, чикаю із нетерпінням нових романів.
Дуже спобалася ваша творчість, тому з задоволенням буду чекати на сучасні романи.
Так, пишіть, що відчуваєте, сучасні романи теж можуть бути вогонь, навіть без чжч??
Звичайно, почитаємо з задоволенням)
Мені здається щоб ви не почали писати , то буде дуже цікава історія. Творіть ! Ми з радістю постаємо! Натхнення вам
Я за!!!
Обов'язково творіть, пишіть. Легкого Вам пера. Будемо читати Ваші історії із задоволенням!
Так, цікаво почитати
Так!!!
Так, із задоволенням буду читати і другі Ваші романи.
Так)
Люба Алекса! Із задоволенням прочитала історію Жені. Також мені до душі історія Ліни. Чекаю з нетерпінням історію Соні. Мені було би також цікаво прочитати сучасні любовні еротичні романи. Чекаю від вас новинок!
Так. Мені подобаються Ваші книжки. Дякую.
Із задоволенням прочитаю будь-який роман від вас)
Так, звичайно! Дуже подобається Ваш стиль, продовжуйте,будь ласка!)))
Звісно хотіли!!!
Так!
Так! Ваші історії захоплюють.
Так!!!!!!!!!!!
А чому б і ні? Ви цікаво пишете, читаю з задоволенням
Ми готові читати все, що ви напишете))
О так! Було б чудово! Тягну обідві руки "за". Має бути щось неймовірне!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати