Нова історія!!! - Іридія. Одне серце вогню на двох

 

Доброго часу доби, шановний читачу!

Я неймовірно рада поділитися з Вами новою історією –

Іридія. Одне серце вогню на двох

В наш час дуже важливо приділити особливу увагу власному життю. За можливості, взяти під контроль власні слова та дії. Зважено приймати рішення. Та віднайшовши щастя, прикласти максимум зусиль аби зберегти його. Адже сьогодні ніхто не має гарантій, що завтра настане і можна буде виправити допущені помилки, або ж просто вибачитися перед іншим.

Цю історію мене надихнуло написати, саме усвідомлення що мої невірні дії, слова та  гордість стосовно однієї людини з мого минулого, можливо спровокували геть інший фінал нашої історії. Але виправити ситуацію чи вибачитися за сказане та скоєне неможливо, адже людини вже немає у цьому світі. 

Ця фентезійна історія частково написана із власних відчуттів, тож вийшла трохи важкувата. В першу чергу для мене. Але все одно, я буду рада якщо вона знайде свого читача.

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна
12.09.2023, 14:47:20

Буде цікаво прочитати)

Айрін Єн Шанті
12.09.2023, 14:57:57

Тетяна, Дякую, буду з нетерпінням чекати на Вашу думку)

Інші блоги
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Моя спокуслива помилка | Цитати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше