Додано
10.09.23 22:36:19
О котрій ви тут?..
На Букнет зібралася така купа людей, і всі ми такі різні. Я часто бачу, що автори повідомляють своїм відстежувачам, о котрій планують оновлення. Це так... Наче збираються зустрітися. І якоюсь мірою так і є. Тільки час у всіх різний. А о котрій ви читаєте пбо викладаєте проди на Букнет?..
Ангеліна Кріхелі
720
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПершу книгу писала і одразу вкладала. Це міг бути будь-який час доби. Але такий хаос читачам не дуже подобався, оскільки повідомлення про оновлення не завжди приходять. Другу книгу публікувала о 18:00 з розрахунком, щоб було почитати після роботи в транспорті. Теж не дуже, бо ввечері у багатьох читачок починається домашній драйв: нагодувати, прибрати, зробити з дітьми уроки... Потім були книги з публікацією з перервами 1-3 дні, бо робочий і домашній драйв почався у мене ))) Коротше, методом проб і помилок я прийшла до того, що книгу пишу наперед. Попередня ще публікується, а я спокійно пишу наступну. Проди виходять вчасно, без перерв о 10:00. Так і я не психую від того, що дівчата чекають, а в мене, наприклад, аврал на роботі чи блекаут, і читачі встигають прочитати проду, коли їм зручно.
Як читач: читаю здебільшого перед сном ввечері. Хороші книги засмоктують в сюжет, тож можу читати всю ніч, або продовжити зранку. Дуже рідко серед дня, здебільшого виходить вдень почитати на вихідних.
О цікаво, про те що автор рґаигуть читала, а блогу такого ще на було.А як попадеться протягом доби в будь який час. Моду читати, Особливо коли не спиться вночі.Але в більшості слухаю, тому що ілаб просити вас відкрити свою вґкнигу на аудіо ( навушники мають бути присутні) , бо я тільки побачила Ваш комент і додала в свою бібліотеку останню книжку .Буду вдячна дуже!
Оля Пасічник, У мене є і аудіокниги. Трохи згодом додам посилання (там, де повинен бути буктрейлер)))
Привіт, я буваю тут так часто, що немає встановленого часу, а проди викладаю як допишу. Сьогодні, наприклад майже о другій ранку дописала продовження.
Валентина Бродська, Ой, як розумію)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати