Додано
07.09.23 21:47:58
Розповідь про Мага в Масці. Старт наступного тижня
Вітаю, шановні читачі! Сподіваюся, ваше літо пройшло добре.
Приношу вибачення за таку довгу творчу паузу. Минулі два місяці я активно займалася своїм здоров'ям, бо, як виявилося, довго ігнорувала певні сигнали від організму. Треба було виправляти ситуацію, тож уся увага спрамовувалася на своє відновлення.
Зараз я почуваюся вже краще, тож хочу повідомити, що на наступному тижні запланована невелика спец-розповідь про Аллана, яку обіцяла.
Ще думаю, яку з обкладинок обрати. Яка вам більше подобається?)


Аврора Лимонова
1061
відслідковують
Інші блоги
Читати блоги про ШІ у творчості. Здається, ми вже обговорили все. Хоча я розумію, чому автори звертаються до цієї теми - вона і актуальна, і суперечлива. Тому це, звісно, відносно легкий спосіб для того, аби почати бодай якусь
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку.
Не каже: “Ти впораєшся”.
Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти.
Кого бити першим.
Яка рана смертельна.
Коли
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДруга краща бажаюздоровя
Северин Дощенко, Дякую за побажання і відповідь!
БАЖАЮ МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я !!!
чекаю з нетерпінням на продовження Аллана.
другий варіант
вероника шейко, Щиро дякую за побажання)) Приємно знати, що розповідь Вас заінтригувала) Дякую за відповідь!
На мою думку 2 більше підходить
Ilona Apbiieva, Дякую за відповідь!
Особисто мені подобається друга)
Nataly Bilynska, Дякую за відповідь!)
Міцного здоров'я!
Треба ще третю обкладинку. Перша то Доріан Грей. Друга - Пол Атрейдес. )))))
Irchik Prosto, До речі, так, схожі)) То так ШІ зробив і то поки краще, що він запропонував) Тож вибираємо з того, що маємо)
Дякую за побажання!
Перша гарна. Але до цієї розповіді мені більш імпонує перша обкладинка
Ольга Сончак, Дякую, що поділились думкою)
Другий варіант) дуже чекаю на розповідь)
Lyudmila Bondareva, Дякую за відповідь! Приємно, що чекаєте)
2♡♡♡
Аврора Лимонова, *♡*
Гарні новини) З нетерпінням чекаю на новинку
Ирина Мегель, Дякую, рада про це дізнатися!)
Люба Аврора, сподіваюся з вами усе добре. Здоров'я потрібно берегти. Я також чекала історію про Алана. Дуже рада, що вона скоро розпочнеться. Мені здається на другій обкладинці зовнішність Алана відповідає його характеру. Так так. Пам'ятаю він завжди чудово та зі смаком був одягнений. Строгий та аристократичний красунчик.
Людмила Азорская, Так, все добре, не хвилюйтеся) Пані Людмила, мені приємно, що Ви чекали цю розповідь) Та маю уточнити, що це доповнення, а не нова книга. Хоча ця розповідь дає невелику зачіпку про те, що заплановано для нової історії. Над окремою історією з Алланом і новою героїнею я теж працюю. Та там треба більше часу. Вибачте, якщо вийшло непорозуміння. Мені справді дуже приємно, що Ви чекаєте цю історію :)
Саме ця розповідь буде невеликою, проте відкриє таємні почуття мага, які він сам би від себе бажав приховати.
Дякую за відповідь!
Добрий вечір. Мені більше подобається перша обкладинка. Натхнення Вам.
Джулія, Дякую за відповідь і побажання!
Доброго вечора, довподоби друге зображення ,де в капелюсі. Більш імпонує до образу загадкового чоловіка. Натхнення, тиші та,невтомності.
Юля, ♡
Добрий вечір. Мені більше подобається перший варіант.
Татьяна Байталенко, Добрий вечір) Дякую за відповідь!
Як я чекала на нього! Дякую! Сподіваюсь, у вас вже все добре) Здоров'я перед усім!
Мені, мабуть, друга обкладинка більше імпонує)
Лара Роса, Так, у мене все добре, дякую) Приємно знати, що Ви чекали цієї розповіді) Матиму на увазі щодо обкладинки!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати