Розповідь про Мага в Масці. Старт наступного тижня

Вітаю, шановні читачі! Сподіваюся, ваше літо пройшло добре.

Приношу вибачення за таку довгу творчу паузу. Минулі два місяці я активно займалася своїм здоров'ям, бо, як виявилося, довго ігнорувала певні сигнали від організму. Треба було виправляти ситуацію, тож уся увага спрамовувалася на своє відновлення.

Зараз я почуваюся вже краще, тож хочу повідомити, що на наступному тижні запланована невелика спец-розповідь про Аллана, яку обіцяла.

Ще думаю, яку з обкладинок обрати. Яка вам більше подобається?)

 

 

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Северин Дощенко
16.09.2023, 00:40:53

Друга краща бажаюздоровя

Аврора Лимонова
16.09.2023, 15:52:12

Северин Дощенко, Дякую за побажання і відповідь!

avatar
вероника шейко
11.09.2023, 20:05:04

БАЖАЮ МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я !!!
чекаю з нетерпінням на продовження Аллана.
другий варіант

Аврора Лимонова
11.09.2023, 20:49:13

вероника шейко, Щиро дякую за побажання)) Приємно знати, що розповідь Вас заінтригувала) Дякую за відповідь!

avatar
Ilona Apbiieva
10.09.2023, 22:43:55

На мою думку 2 більше підходить

Аврора Лимонова
10.09.2023, 23:59:13

Ilona Apbiieva, Дякую за відповідь!

avatar
Nataly Bilynska
08.09.2023, 21:02:19

Особисто мені подобається друга)

Аврора Лимонова
09.09.2023, 15:37:08

Nataly Bilynska, Дякую за відповідь!)

avatar
Irchik Prosto
08.09.2023, 07:23:56

Міцного здоров'я!
Треба ще третю обкладинку. Перша то Доріан Грей. Друга - Пол Атрейдес. )))))

Аврора Лимонова
08.09.2023, 15:36:04

Irchik Prosto, До речі, так, схожі)) То так ШІ зробив і то поки краще, що він запропонував) Тож вибираємо з того, що маємо)
Дякую за побажання!

avatar
Ольга Сончак
07.09.2023, 23:34:22

Перша гарна. Але до цієї розповіді мені більш імпонує перша обкладинка

Аврора Лимонова
08.09.2023, 15:33:42

Ольга Сончак, Дякую, що поділились думкою)

avatar
Lyudmila Bondareva
07.09.2023, 23:28:27

Другий варіант) дуже чекаю на розповідь)

Аврора Лимонова
08.09.2023, 15:33:05

Lyudmila Bondareva, Дякую за відповідь! Приємно, що чекаєте)

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
07.09.2023, 22:47:05

2♡♡♡

Показати 2 відповіді
Kv Kv (Julia Lime)
07.09.2023, 23:16:53

Аврора Лимонова, *♡*

avatar
Ирина Мегель
07.09.2023, 22:33:02

Гарні новини) З нетерпінням чекаю на новинку

Аврора Лимонова
07.09.2023, 23:13:39

Ирина Мегель, Дякую, рада про це дізнатися!)

Люба Аврора, сподіваюся з вами усе добре. Здоров'я потрібно берегти. Я також чекала історію про Алана. Дуже рада, що вона скоро розпочнеться. Мені здається на другій обкладинці зовнішність Алана відповідає його характеру. Так так. Пам'ятаю він завжди чудово та зі смаком був одягнений. Строгий та аристократичний красунчик.

Аврора Лимонова
07.09.2023, 23:12:58

Людмила Азорская, Так, все добре, не хвилюйтеся) Пані Людмила, мені приємно, що Ви чекали цю розповідь) Та маю уточнити, що це доповнення, а не нова книга. Хоча ця розповідь дає невелику зачіпку про те, що заплановано для нової історії. Над окремою історією з Алланом і новою героїнею я теж працюю. Та там треба більше часу. Вибачте, якщо вийшло непорозуміння. Мені справді дуже приємно, що Ви чекаєте цю історію :)
Саме ця розповідь буде невеликою, проте відкриє таємні почуття мага, які він сам би від себе бажав приховати.
Дякую за відповідь!

avatar
Джулія
07.09.2023, 22:25:38

Добрий вечір. Мені більше подобається перша обкладинка. Натхнення Вам.

Аврора Лимонова
07.09.2023, 23:04:56

Джулія, Дякую за відповідь і побажання!

avatar
Юля
07.09.2023, 22:10:32

Доброго вечора, довподоби друге зображення ,де в капелюсі. Більш імпонує до образу загадкового чоловіка. Натхнення, тиші та,невтомності.

Показати 2 відповіді
Kv Kv (Julia Lime)
07.09.2023, 22:47:36

Юля, ♡

avatar
Татьяна
07.09.2023, 22:22:36

Добрий вечір. Мені більше подобається перший варіант.

Аврора Лимонова
07.09.2023, 22:23:18

Татьяна Байталенко, Добрий вечір) Дякую за відповідь!

avatar
Лара Роса
07.09.2023, 22:11:44

Як я чекала на нього! Дякую! Сподіваюсь, у вас вже все добре) Здоров'я перед усім!
Мені, мабуть, друга обкладинка більше імпонує)

Аврора Лимонова
07.09.2023, 22:20:43

Лара Роса, Так, у мене все добре, дякую) Приємно знати, що Ви чекали цієї розповіді) Матиму на увазі щодо обкладинки!

Інші блоги
Я вже не можу
Читати блоги про ШІ у творчості. Здається, ми вже обговорили все. Хоча я розумію, чому автори звертаються до цієї теми - вона і актуальна, і суперечлива. Тому це, звісно, відносно легкий спосіб для того, аби почати бодай якусь
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Не дочекається!
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше