"Пан Дракон": книгу закінчено

От і підійшла до кінця ця епопея :) Вперше спробував не лише настільки зануритися у жанр, але й написати книгу з такою складною "часовою" композицією, де опис подій, що відбувається у різні епохи, а в одну з них - не одночасно, а відрізками, й тут же - нетривалі, але послідовні події, - йде паралельно.

Ну й, звісно, у останній главі, і ніяк інакше, - розкрито усі загадки :) Тож, на ваш суд, читачіі :) Та приємного часу за читанням!

І ще одне. Супроводжувати книгу ілюстраціями - теж спробував вперше. Сподіваюся, вони створять атмосферу, яка пасуватиме цій книзі. Принаймні, я намагався :) А ілюстрації, як і малюнок для обкладинки, створені за допомогою сервісу штучного інтелекту, колеги-автори - рекомендую.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю вас із завершенням книги! Це важка робота, але й цікава і приємна, коли приносить задоволення))
Я дуже рада, що відкрила для себе цікавого автора.
Підписалася на вас і йду читати!.
Успіхів і натхнення ❤️
І дякую за цікаву програму зі створення ілюстрацій. Спробую. Я користувалася багатьма, зупинилася на Midjourney, там круті картинки робить! Але можна й цю спробувати.

Лариса Бондарчук, Midjourney ніби прибрали безкоштовний варіант. Я поки користуюся цією.

avatar
oleg red
06.09.2023, 12:33:04

Вітаю!

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Я вже не можу
Читати блоги про ШІ у творчості. Здається, ми вже обговорили все. Хоча я розумію, чому автори звертаються до цієї теми - вона і актуальна, і суперечлива. Тому це, звісно, відносно легкий спосіб для того, аби почати бодай якусь
З днем народження мене! Знижечки вам)
Мох любі, у мене сьогодні день народження, тому у мене для вас подарунок! ЗНИЖКА на усі мої книги!
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
скри летять! Гарячий спойлер до оновлення
Привіт, мої любі! ❤️ Ви готові до глави, від якої затамуєте подих? Сьогодні опівночі на вас чекає неймовірно чуттєвий та напружений момент між Аліною та Данилом. Кордони, які вони так ретельно вибудовували, починають тріщати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше