Додано
06.09.23 00:28:57
"Пан Дракон": книгу закінчено
От і підійшла до кінця ця епопея :) Вперше спробував не лише настільки зануритися у жанр, але й написати книгу з такою складною "часовою" композицією, де опис подій, що відбувається у різні епохи, а в одну з них - не одночасно, а відрізками, й тут же - нетривалі, але послідовні події, - йде паралельно.
Ну й, звісно, у останній главі, і ніяк інакше, - розкрито усі загадки :) Тож, на ваш суд, читачіі :) Та приємного часу за читанням!
І ще одне. Супроводжувати книгу ілюстраціями - теж спробував вперше. Сподіваюся, вони створять атмосферу, яка пасуватиме цій книзі. Принаймні, я намагався :) А ілюстрації, як і малюнок для обкладинки, створені за допомогою сервісу штучного інтелекту, колеги-автори - рекомендую.
Вадим Володарський
569
відслідковують
Інші блоги
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Читати блоги про ШІ у творчості. Здається, ми вже обговорили все. Хоча я розумію, чому автори звертаються до цієї теми - вона і актуальна, і суперечлива. Тому це, звісно, відносно легкий спосіб для того, аби почати бодай якусь
Мох любі, у мене сьогодні день народження, тому у мене для вас подарунок! ЗНИЖКА на усі мої книги!
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Привіт, мої любі! ❤️ Ви готові до глави, від якої затамуєте подих? Сьогодні опівночі на вас чекає неймовірно чуттєвий та напружений момент між Аліною та Данилом. Кордони, які вони так ретельно вибудовували, починають тріщати
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю вас із завершенням книги! Це важка робота, але й цікава і приємна, коли приносить задоволення))
Я дуже рада, що відкрила для себе цікавого автора.
Підписалася на вас і йду читати!.
Успіхів і натхнення ❤️
І дякую за цікаву програму зі створення ілюстрацій. Спробую. Я користувалася багатьма, зупинилася на Midjourney, там круті картинки робить! Але можна й цю спробувати.
Лариса Бондарчук, Midjourney ніби прибрали безкоштовний варіант. Я поки користуюся цією.
Вітаю!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати