Додано
02.09.23 12:50:11
Fan video від читачки. "Туман".
Перед початком нового навчального року моя творча й невтомна читачка Олена Клименко дарує нам всім ще одну свою роботу з візуалізації описаної у книзі історії. Цього разу вона "екранізувала" «Туман».
Отже, шановні батьки (або школярі), знайдіть для себе десять хвилин і тимчасово змініть реальність)))
Хто читав, той зрозуміє кожен кадр, а хто ні, то прочитати книгу у електронному форматі можна ТУТ.
Придбати паперовий варіант з автографом авторки можна ТУТ.
Приємного перегляду!
Всім мирного неба!
❤️, Лана Вернік
Лана Вернік
3145
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Дорогі читачі, важлива ваша думка: Спочатку Марійка зустрічалася із Адамом Потім із Андрієм Та поки Андрій в США, Адам хоче повернути її… Кого вона обере, як ви вважаєте, кого їй краще обрати? Підступного
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже класний ролик? Надає натхнення, щоб знову перечитати книгу. Окрема подяка автору відео за хронологію подій)))
Який атмосферний відеоролик! ❤️Гарно!
Буяна Іррай, Дякую! ❤
Чудове відео, аж захотілося в ліс... А ліси у нас заміновані. Лишається переглядати відео знову і знову)
Dana Boiko, Нажаль, до чого б ми не доторкнулися все нагадує про війну.
Дуже сподобалося.)))
Галина Бородавка, Дякую!❤ Мені дуже приємно, що моя робота була недаремна і порадувала вас.
Гарно! ❤
Олена Гушпит, Дякую! ❤
Це просто неймовірно і дуже талановито! Дякую!!!)))
Анна Багирова, Дякую❤, мені дуже приємно))).
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати