А який гумор любите ви?

Вітаю, любі читачі і читачки!

 

Зараз я публікую перший свій любовний роман на Букнет з тегом #гумор. Це "Відремонтуй моє серденько" (якщо ще не читали, заходьте!).

 

Я довго наважувалася на таку авантюру, адже боялась, що мої жарти вийдуть несмішними для більшості. Хоча з гумором у мене довгі стосунки) У студентські роки я частенько писала сатиричні статті, фейлетони, гуморески тощо. Моя перша курсова робота була присвячена гумору у пресі. Бозна-скільки років у мене лежить початою п'єса у жанрі комедії, до якої все не дійдуть руки… Одне слово, гумор ваша авторка любить давно)

 

Щоправда, не всякий гумор. Чого терпіти не можу, то це жартів, в основі яких — стереотипи. Смішні недолугі селяни, тупі блондинки, зажерливі попи, страшненькі заучки, сварки між зятем і тещею тощо, а ще пересмикування фразочок і фразеологізмів з совітських фільмів — це все відверто не моє. Не говорячи вже про сексистські жарти. (Тому не дивлюся кварталів, дизелів, вар'ятів та інших гумористичних українських шоу, де все побудовано на гуморі такого типу).

 

Мені до вподоби гумор, в якому висміюються риси конкретних людей, без узагальнень, в якому герої потрапляють у кумедні ситуації, жартують над самими собою та іншими, але без злості. На таких принципах я і намагаюсь писати "Відремонтуй моє серденько". Зразки подібного гумору для мене — французькі, корейські і окремі американські комедії (улюблені — "Кохання — найкращі ліки", "Кім Сон Даль", "Смерть на похороні"), а ще деякі українські фільми ("Мої думки тихі" — це любов❤️) та деякі ютуб-канали, як от "Горобина".

 

Можливо, мені ще не до кінця вдається рухатись у правильному напрямку, адже раніше у художній прозі використовувала гумор лише зрідка. Але я стараюсь!)) Та й відверто кажучи, "Відремонтуй моє серденько" не повністю буде смішним, трапиться ще багато серйозного, але я спробую витримати ритм і усміхати вас до останнього :)

 

І наостанок ще маленька візуалізація, "найромантичніше" місце у Винниках, яке вже згадував Денис і яке ми скоро побачимо в одній із глав:

 

tgUmXA6NjA346lqXyYlht6MO3qtL2_CQURMCaRYBQnwPk1sf6Pi90smpIQZ40VsFMUeCUdwrSY292y3WdbA6ryixPvQ8c642t-iBdjVgvBjpqulYVDEXxMWlwwxOAU1Vg4d1JVdKhemos4i9qHXrFPY

(Фото з інтернету).

 

Нагадую, що ширша візуалізація тут, а читати книгу тут.

 

Запрошую!

 

P.S. До речі, що зі смішного радите подивитися, почитати?

 

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в фейсбуці

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Люблю гумор. Дякую за книгу!

Устина Цаль
30.08.2023, 21:39:13

Кристина Асецька, Дякую❤️

avatar
Оксана Кіс
30.08.2023, 20:18:19

Устина,Ви кажете,що початківець в гумористичному стилі ,але цього не скажеш.Бо виходить просто супер,чудово.Я давно вже так не сміялася.І в якому стилі Ви б не писали,виходить просто прекрасно,пізнавально .У вас до цього талант.Ви велика молодчинка.Успіхів і натхнення Вам.

Устина Цаль
30.08.2023, 20:26:58

Оксана Кіс, Дякую Вам за підтримку і слова, які надихають!❤️

Дуже весела книга. Гумор — точно Ваше! ❤️
П.С. Ох, пам'ятаю, що він з розповіді робив у цьому святому місці.))

Показати 3 відповіді
Устина Цаль
30.08.2023, 20:26:15

Лореін Владислава, ❤️❤️❤️

avatar
Мар'яна Доля
30.08.2023, 18:07:38

Обожнюю гумор) Новинка уже в бібліотеці

Устина Цаль
30.08.2023, 18:08:27

Мар, Дякую)

Не банальний та стеоретипний гумор. А книга дійсно хороша, думаю Денис-Супер Маріо ще не раз нас розвеселить.

А щодо книг, то почитайте твори Шаграй Наталії . Там не зовсім гумористичні книги, скоріше іронія. Ще одна улюблена авторка на букнеті

Устина Цаль
30.08.2023, 17:20:53

Наталка Михайлів, Дякую за рекомендацію, вже придивлялася до книг Наталії Шаграй, але тепер точно почитаю!

avatar
Оля Пасічник
30.08.2023, 14:38:11

О, лчку яуст неу за Серденько! Це справді шедевр, кварталів теж не дивилась і не дивлюсь, телжка з 2011 не дивлюсь, кабельне відєднала в 2026, телевізор віддала сусідам. В Інтернеті не амчаму на квартали. Що порекомендувати наразі ще не знаю, згодом напишу! Дякую!!!

Показати 3 відповіді
Оля Пасічник
30.08.2023, 17:20:17

Іра Сітковська, Ой то ж пальці великі 2016

avatar
Ярослава Губко
30.08.2023, 16:18:20

Хочу порадити книгу з гумором. Ольга Обська "Суджений, або шлюб з розрахунку". Особисто я насміялася досхочу

Устина Цаль
30.08.2023, 17:20:02

Ярослава Губко, Дякую за рекомендацію!

avatar
Анна Багирова
30.08.2023, 15:27:49

Книга чудова з гумором та викрутасами одного настирливого мажорчика! Дякую вам.❤️)))

Устина Цаль
30.08.2023, 17:19:23

Анна Багирова, Дякую за підтримку❤️

avatar
Тетяна Маркова
30.08.2023, 14:52:58

А де ж той хвіст коня)))?
Дуже подобається Ваша книга і гумор в ній).
Дякую!

Показати 3 відповіді
Устина Цаль
30.08.2023, 17:19:12

Тетяна Маркова, Дякую❤️

avatar
Ольга Кучеренко
30.08.2023, 15:02:46

Наші вподобання щодо гумору співпадають повністю. Із задоволенням читаю Ваші книги. Дякую)))

Устина Цаль
30.08.2023, 17:19:03

Ольга Кучеренко, Мені дуже приємно!❤️

avatar
Іра Сітковська
30.08.2023, 14:51:37

Хочу до Винників і знову до Львова)

Устина Цаль
30.08.2023, 17:18:46

Іра Сітковська, Будете у Львові, заїжджайте))

avatar
Іра Сітковська
30.08.2023, 14:46:08

Добре, що все ж наважились :))
гумор ваш як ліки!)
і цитати до речі теж можна розхватати))

Устина Цаль
30.08.2023, 17:18:31

Іра Сітковська, Ох, дякую за приємні слова❤️

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше