Опитування;)

Тут є чимало шанувальників сучасної книг. Тож до вас і питання))

Ви частіше слухаєте або читаєте книжки? І якщо читаєте, то електронні чи живі?

А якщо частіше слухаєте, то на цій платформі чи в іншому місці?))

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
IRMA SKOTT
22.08.2023, 19:21:22

Мої всі варіанти: залежно від обставин.

Показати 2 відповіді
IRMA SKOTT
22.08.2023, 19:52:24

Ангеліна Кріхелі, Електронний варіант переважає, я призвичаїлися читати з телефону, зручно в транспорті. Паперові книги інколи купую, бо їх магію нічого не замінить. Аудіокниги вмикаю часто на прогулянці або під час прибирання.

avatar
Zhelizna
22.08.2023, 19:23:24

Не сприймаю аудіокниги, бо постійно відволікаюся на власні думки. Довгий час колекціонувала паперові видання і ловила кайф від їх прочитання. Але з часом перейшла на еклектронні і зупинилася поки на них)

Показати 3 відповіді

Zhelizna, Дякую. Сподіваюся, що колись і ви послухаєте... Чудового Вам вечора!

Інші блоги
⚜️ Між двома подихами ✨ світлопис☺️
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Редагування.
Я почала писати цю книгу лише місяць тому. Тому матеріал поки що сирий, місцями нерівний і, можливо, не завжди складений так, як хотілося б. Чесно кажучи, я й сама не все перечитувала. Деякі моменти навіть зараз даються
Дай мені шанс: сповідь кілера.
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Він це зробив??
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Обкладинка. Як частина втраченого життя.
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше