Відгук про книгу "Гаряча відпустка"


 

В цей чудовий світлий день, я знову до вас з відгуком про світлу історію Валерії Серпень в рамках марафону https://booknet.ua/blogs/post/363457

Я прислухалася до порад організатора і тому замість відгуку напишу рецензію.

 

От, недарма кажуть, що перед коханням будь-який вік покірний. Знаєте, коли мені було десь років так шістнадцять, я думала, що люди в середніх роках вже більш серйозні. У своїх почуттях, емоціях і тому подібному. Але зараз (коли мені майже тридцять) я бачу, що з віку шістнадцяти років нічого не змінилося. Так, я не поводжу себе так, як тоді, але я про те, що почуття аж ніяк не притупляються. І хоч тілом ми старіємо, та душею завжди залишаємось молодими.

 

От історія Валерії "Гаряча відпуска" про людей літніх уже, але з літом у душі. Бо закохалися, ці поважні люди як підлітки. Але не все так просто) Між ними стоять здавалося б зовсім не значні речі такі як господарка, кури і навіть яйця. Бо Василина — жіночка сільська, а от пан Степан — міський джентльмен. Але якщо перед коханням вік підкоряється, то проблеми так тим паче)) Звісно неприємно, коли ти перед дамою свого серця падаєш лицем в лайно(у прямому і переносному значенні), але за те, як приємно коли ця панночка турботливо простягає тобі руку допомоги.

 

Історія Валерії дуже мила та тепла. В ній є і життєвий гумор, і життєві турботи, і мотивація як потрібно йти на пенсію.)) Головні герої працелюбні, адже освоїти соціальні мережі для простої сільської бабусі нелегкий труд, як і освоїти гектари городу для елегантного міського дідуся.

 

Якщо в авторки є можливість замінити дефіси на тире, буде пречудово. Мені це зовсім не заважало(бо в самої є історії з дефісами замість тире), але мені неодноразово робили зауваження з цього приводу. Все ніяк не доберуся виправити.

 

І пропоную перебувати якось ось це речення.

"Зранку рано вирішив Степан здивувати Василину власноруч приготованим сніданком, а для цього доводилося вставати ой як рано."

( три рази слово ранок)

 

Взагалі це не перше знайомство з творчістю Валерії. Читала ще її твір "Легковажна", який зайняв призове місце у конкурсі. Теж дуже легка історія. Тому не раджу легковажно проходити повз твори Валерії й отримати гарячі емоції від прочитання її творів.

 

 

 

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Валерія Серпень
18.08.2023, 11:55:42

Дякую за таку чудову рецензію. І за вказівку на помилки також, бо коли перечитуєш твір кілька разів поспіль око зовсім замилюєтться, і не бачиш просто помилок, ніби читаєш не очима, а уявою. А щодо заміни дефісів на тире хотіла б попрости якесь посилання де почитати правила оформлення робіт, бо готую два оповідання до друку в збірці і ніде не можу знайти де ставити тире. Бачу, що деякі автори і в середині слова ставлять його, як от супер–мама. Дякую ще раз за гарну рецензію.

Інна Турянська
18.08.2023, 12:34:42

Валерія Серпень, Валеріє, а в якому документі ви працюєте?
Бо я друкую з телефону і тут же ставлю тире.
Колись теж не знала де те тире знайти))
Добре, що хороші люди підказали. В телефоні от наприклад треба потримати на дифісі і з'являються довші рисочки. Кадуть що у ворді автоматично виправлє дифіс на тире) я пишу в гугл докс.

avatar
Єва Ромік
18.08.2023, 11:16:11

Чудова рецензія на чудове оповідання. Я теж прочитала цей твір і мені будо цікаво чи збігаються наші думки. )))

Інна Турянська
18.08.2023, 12:31:47

Єва Ромік, Дякую за чудові слова))

avatar
Наталка Черешня
18.08.2023, 11:15:51

Дякую за рекомендацію :)

Інна Турянська
18.08.2023, 12:31:11

Наталка Черешня, ❤❤❤

avatar
Тетяна Гищак
18.08.2023, 11:39:40

Від організатора: кожен учасник марафону сам вибирає що писати - рецензію чи відгук, і поради організатора на це не розповсюджуються. Мої поради стосувалися дотримання умов марафону - викладати рецензію або відгук в стрічці блогів. Цієї поради Ви на цей раз дотрималися)

Інна Турянська
18.08.2023, 11:47:28

Тетяна Гищак, Зрозуміло,дякую)

Інші блоги
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше