Додано
28.07.23 20:31:16
Мій старт на Букнеті
Вітаю.
Нарешті я знайшла в собі сили показати свою творчість. Окрім "Плацебо" буде представлена як мінімум ще одна робота, яка зараз проходить мою редакцію.
А як вам було вперше викласти рукопис на широкий загал? Бо в мене досі якийсь страх :)
Буду надзвичайно рада вашим фідбекам і підтримці, це важливо для мене/

Ельза Вальдес
19
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою.
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНаснаги! Я теж тут нещодавно, але впевнений, о це краще ніж тримати свою творчість «в столі». До того ж, тут реально модна отримати відгук на ваш твір, тож облиште страхи, це не більше ніж звилбвання. Бо твір без читача неповноцінний)
Ярко, Дякую за підтримку! Так і є, як і кіно без глядача.
Вітаю на порталі)
Навіть не знаю чи в когось такого страху не було. Та й зрештою думаю, що перед кожною новою книгою мандраж теж присутній. Тому видихаємо і рухаємося вперед)
Успіхів Вам! :)
Аріана Мел, Дякую, ви найкращі сонечки ♥
Вітаю вас)) ваше хвилювання зрозуміле, і дійсно підтримка дуже важлива особливо спочатку)) тож успіху вам) і вашим книгам)
Інна Турянська (Innaturianska), Дякую вам ♥
Вітаю з таким кроком!)
Я жах, як боялась) Бо це для мене, як святая святих) Але я практично не пошкодувала, що зробила цей крок) І ви не бійтесь)) У вас все вийде))
Ельза Вальдес, Головне вірте в себе та вдосконалюйтесь)
Вітаю з початком) успіху вам)
Ельза Вальдес, Хай приносить задоволення)
Вітаю нового автора і щиро бажаю успіху на цій платформі і не тільки)) Страхи це головні стоп-крани нашого розвитку! Все буде ок, якщо тільки переступити через них))) Я теж ще вважаю себе новенькою на БН, тому точно знаю про що кажу)) Успіху вашій творчості і вдячних читачів!
Лада Астра, Дякую вам! Мені вже тут подобається, такі щирі гарні люди ♥
Вітаю Вас на Букнеті!! Вірю, що все вдасться)
Коли викладала свої книги в мережу вперше, також було лячно і ніяково, але все буде добре! Обов'язково знайдуться люди, яким Ваша творчість сподобається. Ті, кому не сподобається - просто не Ваша цільова аудиторія. На кожну книжку знайдеться свій читач)
Ельза Вальдес, Я просто по собі знаю, наскільки важливо чути деякі слова, коли Ви автор))
Вітаю Вас, чудовий котик) Боятися не варто-комусь сподобається, комусь, можливо-ні, але головне пам'ятати -у всіх різні смаки.
Dana N, Звичайно, але ж хочеться всім догодити :)
Вітаю з новиною)
Не треба зайвий раз хвилюватися) Тут наче ніхто не кусається)
Всі спочатку бояться) З часом ви звикнете)
Успіхів у вашій творчості)
Дмитро Євтушенко, Дякую! Насправді це класний досвід. Очі бояться, а руки роблять)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати